Igauņu "Bedwetters" iesildīs "Gorilla Biscuits"

Agnese Ruberte, 12.09.2007., 15:03

Jau šo sestdien, 15. septembrī Rīgā, Andrejsalā klubos "Dirty Deal Cafe" un Andrejsalas "Pulkvedī" no plkst. 18:00 norisināsies desmitais festivāls "Put on the Music".

Ievērības cienīgi ir ne tikai festivāla galvenie viesi – "Gorilla Biscuits" – bet arī to iesildītāji, grupa "Bedwetters" no Igaunijas.

Grupa "Bedwetters" dibināta 2004. gadā. Pastāvēšanas laikā mainījies gan grupas sastāvs, gan arī muzikālais skanējums. Šobrīd "Bedwetters" spēlē enerģisku un melodisku softcore pop punk. Grupas dalībnieki ir: Joosep Järvesaar, Mihkel Mõttus, Rauno Kutti, Karl-Kristjan Kingi, Kaspar Koppel. Rauno Kutti grupai pievienojās tikai 2007. gada vasarā.
2007. gads grupas karjerā ir nozīmīgs arī ar uzvaru Igaunijas jauno grupu konkursā "Noorteband", kur "Bewetters" 80 grupu konkurencē ieguva pirmo vietu un balvu – video klipa uzņemšanu. "Bedwetters" video klips ir aktīvā Baltijas "MTV" rotācijā.
Grupa "Bedwetters"
Kā jau ziņots, festivālā uzstāsies arī "More i Relsy" no Krievijas, "The Royal Highness" no Dānijas, kā arī pašmāju grupas "Enhet", "F[ei]k", "7 pieauguši vīrieši" un "All Day Long". Starp mūziķu priekšnesumiem uzstāsies DJ apvienība "Athens Sound" no Igaunijas.

Īpašu pārsteigumu "Put on the Music" apmeklētājiem sagatavojis Itālijas "Wynona Records" īpašnieks Joe – viņš festivālā uzstāsies kā dīdžejs, atskaņojot arī savas ierakstu kompānijas mākslinieku skaņdarbus. Latvijā regulāri viesojas "Wynona Records" grupas "Forty Winks", "Holiday with Maggie" un citas.

Biļetes uz festivālu varēs iegādāties tikai festivāla dienā tā norises vietā. Biļetes cena – 7 Ls. Lats no katras pārdotās biļetes pēc festivāla norises tiks ziedots labdarībai interneta portālā www.ziedot.lv.

2 коментария Комментирование доступно всем.
caps, 12.09.2007. 22:40:16
Рейтинг комментария: 0

Pag, pag, un kur Waterdown palicis??

bu4a (razna11@inbox.lv), 28.04.2008. 18:16:12 (ip:91.123.67.93)
Рейтинг комментария: 0

:]* mCa mīlju vinjus..it ipashi Joosepu&Kasparu . ^^

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
We are glad to see you in our midst I Want a lot of sex like role-playing games my nickname (Albina83) Copy the link and go to me... bit.ly/2fvmrfb 8780602425243

Lauriecom

Hello You fuck me in the ass rather my nickname (Rita67) hurry fuck me, and slay every last drop Copy the link and go to me... bit.ly/2fmlCs4

Brentstofs

Good afternoon hurry fuck me, and slay every last drop my nickname (Svetik82) I want you to have sex Copy the link and go to me... bit.ly/2fmlCs4

BrentGeoreВойтирегистрация