Rudenī gaidāma vērienīga Igo radošās jubilejas koncertturneja

turnejas koordinatore Daina Kalniņa, 27.07.2008., 17:12

No septembra līdz decembra sākumam visā Latvijā notiks mūziķa Igo koncertturneja, kas veidota par godu mākslinieka 30 darbības gadiem uz skatuves.

Igo 30 gadi uz skatuvesKoncertturnejas ietvaros notiks 12 koncerti Latvijas reģionu pilsētās un noslēguma koncerts Rīgā. Turneja tiks atklāta 19.septembrī ar koncertu Liepājas Olimpiskajā centrā, turpināsies ar koncertiem Balvos, Kuldīgā, Preiļos, Ķekavā, Valmierā, Talsos, Brocēnos, Jelgavā, Jēkabpilī, Rēzeknē, Madonā, un noslēgsies 3.decembrī ar lielkoncertu „Arēnā Rīga”.

Koncerti reģionu pilsētās būs daļēji akustiski un klusināti. Šīs turnejas koncertu pirmajā daļā mākslinieks īpaši atskatīsies uz pirmajām divām savas daiļrades desmitgadēm, otrajā - pievērsīsies saviem pēdējo gadu aktuālākajiem hītiem. Katrā no koncertiem plānots kāds īpašs viesis, ar ko Igo kopīgi muzicējis savas skatuves karjeras laikā. Viesu statusā būs gan grupas „Remix”, „R.A.P.”, „Putnu balle” un „Melo M”, gan mūziķi Zigmars Liepiņš, Andris Ērglis, Ladybird, Ieva Kerēvica, Fēlikss Ķiģelis, Jolanta Gulbe un Heini Vaikmaa. Rīgas koncertā piedalīsies visi reģionu koncertos piedalījušies mākslinieki. Īpašie viesi izpildīs gan duetus kopā ar Igo, gan arī savu oriģinālrepertuāru.

Pašlaik Igo Latvijas mūzikas dzīvē iesaistās ne tikai kā vairākās paaudzēs labi pazīstams un iecienīts dziesmu autors un dziedātājs, bet darbojas arī kā režisors, producents un vada uzņēmumu SIA „Igo mūzikas menedžments”, kas organizē muzikālus pasākumus, tostarp arī labdarības koncertus un nodarbojas ar citu mūziķu administrēšanu. No 2007. gada 2. novembra Latvijas Radio 1 programmā Igo vada autorraidījumu „Izvēlies un stāsti”.

Koncertturnejas grafiks:
 • 19.septembrī Liepājas Olimpiskais centrā, viesmākslinieks „R.A.P”.
 • 26.septembrī Balvu Kultūras un atpūtas centrā, viesmāksliniece Jolanta Gulbe
 • 4.oktobrī Kuldīgas Kultūras centrā, viesmākslinieks Zigmars Liepiņš un Ieva Kerēvica
 • 11.oktobrī Preiļu Kultūras namā, viesmākslinieks Andris Ērglis
 • 17.oktobrī Ķekavas Kultūras namā, viesmākslinieks „Putnu Balle”.
 • 25.oktobrī Valmieras Kultūras centrā, viesmākslinieki Ivo Fomins, Fēlikss Ķiģelis un Jolanta Gulbe
 • 31.oktobrī Talsu Tautas namā, viesmāksliniece Ladybird
 • 7.novembrī Brocēnu Kultūras centrā, viesmākslinieks Andris Ērglis
 • 8.novembrī Jelgavas Kultūras namā, viesmākslinieks „REMIX”
 • 14.novembrī Jēkabpils Kultūras namā, viesmākslinieks Ivo Fomins
 • 21.novembrī Rēzeknes Kultūras namā, viesmākslinieks Andris Ērglis
 • 22.novembrī Madonas Kultūras namā, viesmākslinieks „R.A.P.”
 • 3.decembrī Rīgā, „Arēna Rīga” - viesmākslinieki „Melo-M”, „R.A.P.”, Zigmars Liepiņš, Andris Ērglis, „Putnu Balle”, „REMIX”, Ivo Fomins, Fēlikss Ķiģelis, Ladybird, Ieva Kerēvica, Heini Vaikmaa (Igaunija)

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hi there We have just checked your hc.lv for the ranking keywords and found that you could use a boost. If interested in getting more out of your organic efforts, kindly email us: support@digital-x-press.com thanks SEO X Press Team

Maryellen McGavin

Hi there We have just checked your hc.lv for the ranking keywords and found that you could use a boost. If interested in getting more out of your organic efforts, kindly email us: support@digital-x-press.com thanks SEO X Press Team

Neva Brunson

Somebody necessarily assist to make significantly articles I would state. That is the very first time I frequented your website page and so far? I amazed with the analysis you made to make this particular publish incredible. Magnificent job!

LarryhoabyВойтирегистрация