"Indie Party" klubā "Depo"

Dinija Zīraka, 12.12.2011., 21:39

Alternatīvās mūzikas klubā DEPO Rīgā, Vaļņu ielā 35, 16. decembrī Latvijas Kultūras koledžas biedrība Kultūrmānija, ielūdz visus indie cienītājus uz šīs ziemas neparastāko ballīti!

Fotogrāfijas autore Laura Grūbe

Ziemassvētkus gaidot ielūdzam visus uz šīs ziemas karstāko un pārsteigumiem bagātāko ballīti. Milzīgi un krāsaini ziepju burbuļi, kas krīt uz apmeklētāju sakarsušajām sirdīm un visaapkārt mirguļo īpašās Cherry Picking gaismiņu virtenes. Vai tā ir ballīte jūras krastā, kas piedzīvota vasaras karstajās naktīs, vai fantāziju paradīze, sapņojot ar vaļā acīm? Nē! Tā ir ballīte indie mūzikas ritmos klubā DEPO ar grupām Sus Dungo, Momend, Elizabete Balčus un Pyro Trees, savukārt dīdžejzālē jaunākos un populārākos indie ritmus skandēs 4 neatvairāmie puiši no apvienības Earlab.lv. Par aktivitātēm pasākumā rūpēsies Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne, dzīvnieku patversme Dzīvnieku draugs un Dzīvnieku drauga fonds, bet visus atspirdzinās dzēriens Monster Energy. Kā arī tev būs iespēja skatīt Lauras Grūbes redzējumu par indie kultūru viņas fotoizstādē.

Kas ir indie? Nē, tam nav nekādas saistības ar indiāņiem vai indiešiem. "Indie – tā ir noskaņa, attieksme, uzvedība... Tā ir vesela kultūra. Indie ir kā paštaisīta melnbalta fotogrāfija. Tas, kas tur ir attēlots, jau ir atkarīgs no žanra - tas var būt priecīgs cilvēks, kas pūš ziepju burbuļus (mīlīgais indie pop), un tas var būt arī vienkārši dzelzceļš (saldsērīgais indie rock). No sākuma tas bija hardcore, tad emo, tad metalcore, un tagad indie un experimental", par to, kas ir indie, ir teicis kāds portāla HC.lv lietotājs. Tad kāpēc gan aukstajos un drūmajos ziemas mēnešos neizbaudīt siltos un skaistos vasaras nakts pieskārienus jautrā kompānijā? Esi jauns! Izjūti, kas ir indie! Burbuļus laižam gaisā 21:00!

Biļešu cena 2ls, ar flaijeri 1ls.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Passion the website-- extremely individual pleasant and whole lots to see! Here is my web-site ... Villas for rent in Cyprus (https://www.igrimace.com/bbs/space-uid-4722494.html)

Lula

Your material is quite significant. Also visit my website ... this content (https://www.expatriates.com/cls/45711974.html)

Deb

Thanks extremely practical. Will share website with my friends. Stop by my website: what is insurable risk and examples (https://www.allfluentwm.com/)

HeatherВойтирегистрация