Intervija ar Damo Suzuki radio "Naba" ēterā

SKYR, 16.04.2009., 19:02

Rīt, īsi pēc astoņiem vakarā tiešraidē radio "Naba" ēterā būs klausāma intervija ar Damo Suzuki, kurš dienu vēlāk Rīgā uzstāsies ar vietējo mūziķu pavadošo sastāvu.

Pēc savas "nebeidzamās tūres" koncertiem Itālijā, Damo Rīgā ieradīsies piektdienas pievakarē no Milānas. Neilgi pēc tam (pēc 20:00) viņš ir piekritis viesoties radio "Naba" studijā un atbildēt uz Laura Ābeles jautājumiem. Tiesa, vienā no savām vēstulēm Rīgas koncerta rīkotājiem Damo izteicis cerību: "I hope they don’t ask me about old times…"

Kā ziņots iepriekš, kādreizējais vācu krautrock grupas "Can" vokālists Kendži "DDamo Suzukiamo" Suzuki pēdējos vairāk nekā desmit gadus ir pavadījis apceļojot pasauli un uzstājoties kopā ar vietējo mūziķu pavadošo sastāvu. Laika gaitā, iepazinis neskaitāmus mūziķus jeb, Damo vārdiem runājot, "skaņas nesējus" (sound carriers – no angļu valdoas), ir izveidojies savdabīgs globāls tīklojums – Damo Suzuki’s Network – par kura Latvijas atzaru turpmāk kļūs mūziķi, kas sevi jau paguvuši nodēvēt par "The Burning Kulba". Aiz šī nosaukuma slēpjas brāļi Lauris un Raitis Ābeles, Jānis "Jancis" Burmeisters, Edgars Rubenis, Artūrs Liepiņš un Reinis Jakobsons. Nav izslēgts, ka koncertā mūziķiem pievienojas vēl kāds…

Ieeja pasākumā no 19:00. Līdz ar durvju vēršanos tiks demonstrēts Džema Koena (Jem Cohen) audiovizuāls darbs "Evening’s Civil Twilight in Empires of Tin", kurā par muzikālo pavadījumu parūpējušies grupu Silver Mt. Zionunfugazi dalībnieki, kā arī citi mūziķi. Damo Suzukiunthe Burning Kulba uz skatuves kāps īsi pirms 21:00.

Biļetes uz koncertu Rīgas Ebreju kopienas namā joprojām nopērkamas www.bezrindas.lv.To cena šobrīd ir 9 Ls.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Зарабатывайте девять тысяч руб в день на создании и заполнении профилей в интернете! Никаких вложений, продаж, партнерок и т.д. Выплаты ежедневно! Ознакомтесь с условиями на нашем сайте. >> rabotaprofily.tk << Скопируйте и вставьте ссылку в адресную строку Вашего браузера.

Margoritta

Недавно выложили статью

Lienteet

Olymp Trade регистрация porn video with animals <a href=https://olymptrade-info.ru/>Olymp Trade</a>

JamesPhalkВойтирегистрация