Izmaiņas grupā "Enhet"

Jānis Sildniks, 09.02.2010., 00:47

Četrus gadus pēc iepriekšējām sastāva maiņām, "Enhet" paziņo, ka ir šķīrušies no ģitārista.

Pēc abpusējas vienošanās "Enhet" nācās šķirties no līdzšinējā ģitārista Aleksandra Lomašonoka. Kopš 2003. gada, kad Saška pievienojās grupai, tai pārtopot no "Keep It Clear" uz "Enhet", esam nospēlējuši kopumā vairāk kā 250 koncertu, aptverot Latviju un deviņas Eiropas valstis. Lai gan kopā tik"Enhet"a pavadīti neskaitāmi lieliski brīži, ierakstīts albums un braukts koncertēt uz ārvalstīm, bija pienācis laiks zināmām pārmaiņām, kas šoreiz bija Saškas lēmums pārtraukt radošo darbību.

Spēlēšanu "Enhet" noteikti nepārtrauks, tāpēc jau notiek mēģinājumi kopā ar grupas jauno dalībnieku Aigaru Mālu, kurš pieredzi ir uzkrājis tādās grupās kā "Collide" un "Intricate".

Ņemot vērā, ka Aleksandrs ir lielākās daļas "Enhet" dziesmu autors, grupas skanējums laika gaitā noteikti mainīsies, un jau tiek strādāts un domāts pie jauna repertuāra izveides.

"Enhet" nācās atcelt ieplānotos koncertus Polijā un Igaunijā, taču grupa nemaina plānus doties savā nu jau otrajā Eiropas turnejā maija mēnesī. Līdz tam gan koncerti vēl netiek plānoti.
 


3 коментария Комментирование доступно всем.
deni2s, 09.02.2010. 04:29:00
Рейтинг комментария: 0

"Pēc abpusējas vienošanās" un ""Enhet" nācās atcelt ieplānotos koncertus Polijā un Igaunijā" - kkas tur nesapas. Kas ta notika?

kartupeļkaste, 09.02.2010. 23:17:25 (ip:95.68.85.54)
Рейтинг комментария: 0

no capa vajadzēja šķirties, cik var tos kartupeļus bērt...

lieliskais kārlis, 10.02.2010. 17:30:56
Рейтинг комментария: 0

Māls, manuprāt, tgd būs universālais čalis, spēlējot visur.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Thanks for finally talking about > Mašīnas man patīk buy canabis oil online</a>

Delila

thank a lot for your internet site it helps a lot. Feel free to visit my website: iphone Xs wireless charging (Reda (https://chuyennhuong.co/cn/profile.php?id=257410))

Indira

I believe other website owners should take this site as an example, very clean and superb user genial design. Have a look at my web blog Dgk G Pen G Pro Herbal Vaporizer (https://i-win.info/iwin/profile.php?id=318586)

DeborahВойтирегистрация