Jaungada pasākums "Grand New Year's night" Andrejsalā

Brigita Zariņa, 14.11.2007., 23:55

Šī gada 31.decembrī Andrejsalā norisināsies elektroniskās mūzikas Jaungada pasākums "Grand New Year's night".

Šis būs starptautiska mēroga pasākums, paralēli Latvijas vadošajiem dīdžejiem piedalīsies arī viesmākslinieki no citām valstīm. Jauno gadu ievadīs viens no slavenākajiem Francijas producentiem un Dj, uzlecošā mūzikas zvaigzne "Mr Sam" .

Pasākums notiks divās zālēs - galvenā zāle tiks atvēlēta elektroniskajai mūzikai, kur pasākuma apmeklētājiem būs iespēja baudīt ne tikai Latvijas dīdžeju sniegumu, dažados elektroniskās mūzikas deju stilos, kā arī trance mūzikas zvaigzni un producentu "Mr Sam" no Francijas. Otrā zāle tiks veidota "chill out" noskaņās, tajā skanēs 80. un 90. gadu mūzika, kā arī r'n'b.

Pusnaktī būs krāšņa Jaungada uguņošana, bet tā ir tikai neliela daļa no visas krāšņās pasākuma programmas. Visi pasākuma apmeklētāji tiks iesaistīti loterijas izlozē, kurā tiks izspēlēti vairāki ceļojumi - avio lidojumi uz ārzemēm, pēc savas izvēles.

Biļetes uz Jaungada "Grand New Year's night" pasākumu iespējams iegādāties visos "Biļešu serviss" tirdzniecības punktos.

"Mr Sam" – īstajā vārdā Samuel Paquet, savu Dj un producenta karjeru sācis pateicoties vecāku interesei par mūziku, klausoties savdabīgos elektroniskās mūzikas un rokenrola kokteiļos un sintezatora skaņās. Pēdējo pāris gadu laikā "Mr Sam" ir strādājis kopā ar tādām pasaules mēroga zvaigznēm kā "Tiesto", Timo Maas, "Delerium" un citām, kā arī muzikālā projekta "Mojado" ietvaros (kopā ar producentu Dimitri Andreas) pievienojies "Tiesto" leiblam "Magik Music". Vairāk informāciju par viņu var atrast www.mrsam.tv.

Pasākumu organizē reklāmas izklaides aģentūra Sia "Relaxia" , kuras darbinieki jau vairāk kā astoņus gadus organizē dažādus pasākumus gan uzņēmumiem, gan individuāliem klientiem. Daudzu gadu laikā reklāmas izklaides aģentūra ir veidojusi atklāšanas ceremonijas, prezentācijas, lietišķās tikšanās, balles, uzņēmumu jubilejas, atpūtas dienas, sporta spēles un daudzus citus saviesīgus pasākumus.

1 коментарий Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 16.12.2007. 10:40:54
Рейтинг комментария: 0

(:

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
online loans bad credit <a href="https://loansdirect.cars">loans</a> loan with bad credit <a href=https://loansdirect.cars>a loan with bad credit</a>

Loan Cash

fast loans no credit check <a href="https://loansdirect.cars">bad credit loan</a> bad credit loan <a href=https://loansdirect.cars>online payday loans no faxing</a>

Online Lenders

Составление адвокатом исковых заявлений жалоб ходатайств в суд <a href=https://lawyer-1014.business.site/>Подготовка и заявление различных ходатайств</a>

GeorgerofВойтирегистрация