Jūlija sākumā notiks „Fontaine Festival 2008”

Edgars Āboliņš, 18.04.2008., 14:51

No 3. līdz 5. jūlijam Liepājas klubā „Fontaine Palace” un tā teritorijā trīs dienu garumā uz četrām skatuvēm norisināsies „Fontaine Festival 2008”.

Jimmy CliffKā viens no galvenajiem festivāla māksliniekiem apstiprināts Jimmy Cliff - Jamaikas regeja leģenda.

Jimmy Cliff dzimis 1948. gadā Jamaikā un ir viens no zināmākajiem regeja mūziķiem pasaulē, arī aktieris, komponists, mūzikas producents, uzņēmējs un citu arodu meistars. Pasaules popularitāti iekarojušas J. Cliff dziesmas „Sittin' in Limbo", "You Can Get It If You Really Want It", "Many Rivers to Cross” un „I Can See Clearly Now” (http://www.youtube.com/watch?v=gIqLsGT2wbQ ).

Festivāla programmā apstiprināti arī šādi pašmāju un ārzemju mūziķi: Dzelzs Vilks, Adams Family, Panteon Rococo (Mex), Land (LT), Enhet, Jesus Volt (FR), Ten Years After (UK), Backflow (LV), Gob Squad (DK), Inokentijs Mārpls, Husqvarn, Ainārs Pūpols un PI Blues, The Briefing, Sugar Blue (US), Louie Fontaine (DK/US), Latvian Blues Band, Pienvedēja Piedzīvojumi, Pedigree (EE).

Tuvākajā laikā festivāla programma tiks papildināta un tajā tiks iekļauti zināmi dažādu mūzikas stilu pārstāvji no Latvijas un citām valstīm, visās trīs festivāla norises dienās gaidāmi pārsteigumi un rock'n'roll elementi.

Biļetes uz „Fontaine Festival 2008” no 17. aprīļa pieejamas visos „Biļešu Servisa” tirdzniecības punktos Latvijā un Igaunijā. Pirmo 500 biļešu cena visām trim festivāla dienām ir 25 Ls. Pārējo biļešu cena visām festivāla dienām - 30 Ls, vienas dienas biļete uz jebkuru festivāla dienu - 15 Ls.

Šis būs jau trešais „Fontaine Festival”. „Fontaine Festival 2007” pulcēja vairāk kā 3000 apmeklētāju un tajā kā galvenie viesi uzstājās Bloodhound Gang no ASV.

www.fontaine.lv
www.fontainefestival.lv
www.jimmycliff.com


2 коментария Комментирование доступно всем.
cekule, 18.04.2008. 17:55:17
Рейтинг комментария: 0.002

kautko bij padzirdeejis i pa LIMPBizkit un INCUBUS,, griibetos jau kaadas Megas lai ir kaa Hedlaineri!
gan jau ka arii bus,,, tur prieksh intrigas!

lienīte, 22.04.2008. 09:23:01
Рейтинг комментария: 0

tiešām, cerams.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Many thanks for sharing this good site. Feel free to visit my page - buy cialis online (https://untappedreviews.com/kachin-diabetes-solution-review/)

Vern

Truly beneficial look ahead to coming back again. My weblog: %anchor_text (https://www.bingnewsquiz.com/bing-quiz-patrimonio-champagne)

Jack

Добрый день. Мой ник Наташа. Познакомлюсь с мужчиной для встречи. Приеду к тебе на район или встримся у меня. Живу совсем близко. <a href=https://myizbushka.cf/tqzxd/index.html>Подробнее на блоге</a>

ArleneeaserВойтирегистрация