Kārlim Kazākam solo albums

Antra Feldmane, 08.12.2008., 16:09

Kārļa Kazāka solo albums "Uz manām plaukstām" būs pieejams par velti.

Albums tiks laists klajā 1000 cd kopiju lielā tirāžā, kas pirmdienas, 15. decembra rītā tiks nosūtīta veikalam "Upe". Katram interesentam būs iespēja saņemt ne vairāk kā vienu albuma kopiju – piedāvājums būs spēkā līdz visas kopijas būs izdalītas.

Kārļa Kazāka komentārs: "Ar šīm dziesmām ir pavadīts jau pārāk ilgs laiks Kārlis Kazāksun, dzīvojot šodienā, "Uz manām plaukstām" atdošana par velti ir vienīgais veids kā es varu dot iespēju ikvienam klausītājam to sadzirdēt, nerēķinoties ne ar kādiem blakus apstākļiem. Priecīgus Ziemassvētkus!"

"Uz manām plaukstām" būs pirmais Kārļa Kazāka publicētais dziesmu cikls kopš grupas "Oceanfall" debijas albuma "Upe bez tiltiem", kas klajā nāca 2002. gadā. Kazāka debija mūzikā notika 1996. gadā grupas "Dull Doll" sastāvā, 2000. gadā Kazāks dibināja grupu "Oceanfall".

"Uz manām plaukstām" apkopotas 11 kompozīcijas, kas tapušas pēdējo gadu laikā, to starpā arī radio skanējušās dziesmas "Cunami" un "Tu neguli" (duets ar grupas "Astro’n’out" solisti Māru H. Upmani). Jaunākais albuma radiosingls "Sniegs" no šodienas ir nosūtīts visām Latvijas radiostacijām.

Tāpat albuma tapšanā piedalījušies: Māris Bīmanis (ģitāra), Juris Kroičs (sitamie instrumenti), Edgars Galzons (bass), Kaspars Tobis (taustiņinstrumenti). Albumu producējuši Kaspars Tobis, Juris Kroičs un Kārlis Kazāks. "Uz manām plaukstām" ierakstīts 2008. gada vēlā rudenī, "Siguldas skaņu studijā".

Albuma izdevējs: "Rudolph Records".

"Uz manām plaukstām" veltīti koncerti ir sagaidāmi 2009. gada sākumā.

Vienā dienā ar šī albuma izdalīšanas akciju, ierakstu kompānija "Upe" laidīs klajā arī albumu bērniem "Mēness ceļu rādīs, miega peles vezumam", kurā Kazāka sacerētās šūpuļdziesmas izpildīs autors un Līga Priede.


5 коментариев Комментирование доступно всем.
Ilzīte (ilzuka3@inbox.lv), 14.12.2008. 23:44:44 (ip:213.175.126.152)
Рейтинг комментария: 0

Tas ir superīgi, cik cilvēks var būt labestīgs!!! Kārlis nemaz nedomā par albūmu pārdošanu,bet, īstenībā, iejūtas salavecīša lomā!!! Un Ziemassvētki tik tiešām ir tas laiks, kad labestība valda pār pasauli! Paldies viņam par šo cēlo rīcību,domāju,ka viņš ir devis izcilu priekšzīmi!!! :)

lluta (irachka22@inbox.lv), 15.12.2008. 15:43:35 (ip:78.84.222.103)
Рейтинг комментария: 0

Šodien ar draudzeni pirms desmitiem ieņēmām rindu pie Upes, lai arī mums tiktu gabaliņš no Kārļa labestības!!! Pats Kārlis arī bija klāt un parakstīja albumu kopijas, katram cilvēkam veltot īpašu teicienu! Ziemassvētku sajūta ir beidzot atnākusi arī pie manis - caur Kārli. Iedomājieties, jūs aizejat uz veikalu, dabūjat lielisku ierakstu par brīvu, pāris desmiti ieguva arī ielūgumus uz koncertu Talsu rajonā, kur pat ceļš ir atmaksāts(!), bet autors vēl pasaka paldies! Tāda sajūta, ka sirdi rauj laukā! :)

Mazākais, ko varēju darīt, lai pateiktos Kārlim, - iegādājos šūpuļdziesmu disku.... (vīra nav, bērnu ne tik, bet gan jau ar laiku noderēs! :) )

funky, 21.12.2008. 00:02:35
Рейтинг комментария: 0

dieviigs albums...mana lielakaa z-svetku davana!!!!!:))

optimistichead, 10.02.2009. 20:01:10
Рейтинг комментария: 0

un starp citu šis albums ir tik sasodīti baudāms un izjusts. nav tā, ka dala sūdu uz kociņa, bet gan saldu, garšīgu un lipīgu[labā nozīmē] cukurvati.

Evins, 12.02.2009. 20:45:06 (ip:78.84.100.157)
Рейтинг комментария: 0

Tas ir super! Bija laiks kad man šis izpildīitājs neko neizteica! Bet pēc pēdējām dziesmām es emu tiešām sapratis ka tas civēks ir pelnījis būt ievērības cienīgs! Super Kārli tā turpināt!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
With thanks for sharing your good web page. Here is my web-site - Video Porn (https://xjona.com/porn/hd-pirm/)

Kaylee

Really wanted to tell you I'm just relieved I came in your web site. my webpage Rosita (https://xjona.com/porn/www-sexy-porn/)

Eric

먹튀사이트, 먹튀검증 먹튀사이트 먹튀폴리스입니다. 먹튀폴리스는 신규는 물론 오픈된 먹튀사이트를 철저히 먹튀검증 (https://mtpolice.kr/)하여 먹튀없는 시대를 만들어가고 있습니다. 먹튀폴리스를 사랑하는 여러분의 많은 호응바랍니다. 여러분의 충실한 검증사이트가 되도록 노력하겠습니다.

SusanneВойтирегистрация