Klubā "Depo" uzstāsies "Psychic Tv*"

Guntis Vanags, 10.09.2007., 16:53

4. oktobrī klubā "Depo" uzstāsies ievērojamā grupa "Psychic Tv".

Grupa "Psychic TV"Psychic Tv* ir video mākslas un mūzikas grupa, kura spēlē psihodēlisku, punk, elektronisku un eksperimentālu mūziku. Grupu 1981. gadā, pēc grupas Throbbing Gristle (kura tiek uzskatīta par Industrial pamatlicēju) izjukšanas nodibināja pēdējās dalībnieki Genesis P-orridge un Peter Christopherson kopā ar Alex Fergusson.

Nosaukums Psychic Tv pasvītroja Video- Tv materiālu lielo nozīmi grupas darbība, Genesis P-oridge pat reiz izteicās, ka viņi ir video grupa, kas taisa mūziku, nevis mūzikas grupa, kura savās uzstāšanās izmanto video materiālus.

Grupa devusi ieguldījumu Acid House, 1988. gadā izdodot vienus no pirmajiem albumiem šajā stilā, vairāki avoti pat apgalvo, ka tieši Genesis P-oridge ir ieviesis jēdzienu „acid house”.

Ar grupu ir saistīti neskaitāmi nozīmīgi mākslinieki, starp kuriem var minēt Coil, Hafler Trio, The Cult, Soft Cell, Derek Jarman, Vagina Dentata Organ, citi.
Līdz grupas izjukšanai 1999. gadā, tā paspēja izdot lielu skaitu albumu, tā pat iekļuva Ginesa rekordu grāmatā kā grupa, kas viena gada laikā izdevusi visvairāk materiālu.
2003. gadā grupa atgriezās uz skatuves jaunā sastāvā, kurš turpina iemiesot tās pašas idejas - grupas darbībai ir būtiskas dzīvās uzstāšanās, kuras ir spilgtas, provocējošas performances. Šogad jūnijā iznāca grupas jaunais albums Hell is Invisible...Heaven is Her/e, kura ierakstā piedalījās arī Nick Zinner (Yeah Yeah Yeahs) un Gibby Haynes (Butthole Surfers). Reizē ar albuma iznākšanu Genesis P-orridge pārsteidzis visus ar savas ārienes izmaiņām, tagad „viņš augšpusē esot viņa, bet apakšā viņš”. Popularizējot jauno albumu, grupa devusies Eiropas tūrē, kuras vienīgais koncerts bijušās Psrs teritorijā notiks klubā Depo.

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
We are glad to see you in our midst I Want a lot of sex like role-playing games my nickname (Albina83) Copy the link and go to me... bit.ly/2fvmrfb 8780602425243

Lauriecom

Hello You fuck me in the ass rather my nickname (Rita67) hurry fuck me, and slay every last drop Copy the link and go to me... bit.ly/2fmlCs4

Brentstofs

Good afternoon hurry fuck me, and slay every last drop my nickname (Svetik82) I want you to have sex Copy the link and go to me... bit.ly/2fmlCs4

BrentGeoreВойтирегистрация