Koncerts "20 minūtes slavas" klubā "Depo"

Jānis Altmanis (artemijs), 04.02.2007., 22:05

Pēc ilgiem laikiem nolēmu paklausīties jaunās grupas un kur nu būtu vēl labāk tās paklausīties ja ne kluba „Depo” veidotajā koncertā "20 minūšu slavas".

Grupa "Bērna Prātā"Noklausoties grupas „Bērna Prātā”, „S.I.C.”, „Emfāze” un „Young Guns” biju pārsteigts, ka šādā līmenī spēlē jaunās grupas, ja nu tiešām šīs grupas ir jaunas!

Grupa „Bērna Prātā” tiešām attaisnoja savu nosaukumu - dziesmas bija ar attiecīgiem tekstiem, kuri neatstāja bez emocijām nevienu, man pašam visvairāk patika dziesma „Policista kungs”, labs piedziedājums. :D

Grupa spēlēja labi, manuprāt, ar vienu kāju viņi jau ir ārā no „jauno grupu” statusa.

„S.I.C.” jeb „Still In Childhood” man uzsita atmiņas par vidusskolā tik bieži klausīto grupu „Nirvana”. Visa pamatā ir vokālista balss bez tās nu šai grupai nekur, nevajag ne vēl vienu ģitāristu ne ko citu, tikai tik cik viņi grupā ir – basģitārists, bundzinieks un ģitārists, kas arī dzied. Ar ķērcošo balsi spēja iekustināt nedaudz publiku un cik ar viņiem pašiem parunāju, tad viņiem nav pat ierakstu, bet pašlaik jau ir tikuši aicināti gan uz klubu „Saksofons” gan uz „Depo”. Starp citu, „S.I.C.” spēlēs arī „Kurt Cobain Day’07” klubā „Depo”.

Grupa „Emfāze” paņēma ar savu oriģinalitāti, vokāla ziņā it sevišķi. Grupas dalībniekus par iesācējiem mūziGrupa "Emfāze"kas lauciņā nosaukt nu nevarētu, varēja just lielu koncerta pieredzi, arī atbalstītājus spēja saplucināt pietiekoši daudz zālē. Pats viņus atceros vēl no 2005. gadā notikušā festivāla „Sinepes un Medus”, bet tad viņi vēl šādā līmenī nespēlēja, tā kā puiši labi izrāvušies uz priekšu.

„Young Guns” dēvētā grupa cik painteresējos jau pastāv no 2004. gada, bet 2005. gadā bija nelielas pārmaiņas, tā kā viņus par jaunu grupu nu vairs nenosaukt un to arī koncerta laikā pierādīja, jo bija vienīgā grupas, kas sapulcināja tik daudz klausītāju un vēl beigās klausītāji sauca „Atkārtot!”. Dziesmas bija diezgan lipīgas, tādas, ka noklausoties, galvā vēl skan meldiņš. Domāju, ka kārtīgs roka koncerts bez šīs grupas nav iedomājams.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список статей

Реклама
Поделись радостью
Thanks a lot for sharing this with all people you really understand what you're talking about! Bookmarked. Please additionally discuss with my web site =). We may have a link trade contract between us Review my page sky 777 (https://joker.vin/other-games-2/sky777/378-sky777)

Rosario

Extremely user friendly site. Great details offered on few clicks. Also visit my site home (https://Resinfo.org/spip.php?page=recherche&page=recherche&recherche=https%3A%2F%2Flighthouseapp.com%2Fusers%2F436697&recherche=https%3A%2F%2Fmygaragetool.webnode.com%2F)

Alfred

Thanks a ton for sharing this nice websites. Also visit my website :: cafe homestay da lat (https://www.mgtow.wiki/index.php/4_Weeks_In_Vietnam_With_Kids)

KirkВойтирегистрация