Depo uzstāsies slavenas Krievijas un Lielbritānijas punk grupas

Guntis Vanags, 20.08.2008., 16:13

21. augustā klubā Depo uzstāsies 2 slavenas punk grupas - Brigadnij Podrjad no Krievijas un Contempt no Lielbritānijas.

Contempt pastāv jau kopš 1984. gada, kad to nodibināja 3 lokāli pazīstamu punk grupu Vendeta, Seventh plague un Pulex Irritans dalībnieki. Kopš tā laika sastāvs ir mainījies ļoti bieži un no pirmā sastāva apvienībā palicis tikai ģitārists Martins. Grupa ir ļoti bieži tūrējusi cauri savai dzimtenei, kā arī Eiropas valstīm. Grupa izdevusi vairākus albumus, pēdējo no tiem Who needs diplomicy? pagājušā gadā, tiesa, grupa nav guvusi komerciālus panākumus, bet toties ir gana cienīta scēnas ietvaros. Contempt spēlē vidēji ātru anarho punk ar politiskiem tekstiem.

Arī Krievijas grupas Brigadnij podrjad pirmsākumi meklējami astoņdesmitajos - tā tika dibināta 1986. gadā. Atšķirībā no saviem Lielbritānijas kolēģiem tā jau ar savu pašu pirmo albumu kļuva populāra visā valstī, kaut gan pirmajā savā darbības periodā saskārās ar dažādiem oficiālo iestāžu aizliegumiem un ierobežojumiem. Astoņdesmito gadu beigās tā kopā ar grupām Akvarium, Kino, DDT, Alisa, citām veidoja leģendāro Ļeņingradas rokklubu. Grupā spēlējuši, kā arī ar to kā citādi saistīti ir neskaitāms skaits muzikantu no dažādām grupām. Savā pastāvēšanas laikā tā izdevusi 11 albumus, pēdējo no tiem Nikakoi pravdi, pagājušā gadā. Daudzas tās dziesmas tiek spēlētas radiostacijās, vairākas, tādas kā Začem ja poljubila idiota, Rozovaja voda, Pro eto, Idiot, Popsa, Riv Goš ir folklorizējušās un ir ļoti populāras ne tikai underground scēnā. Grupa spēlē nesarežģītu, melodisku, Krievijas roka ietekmētu pankroku. Liela nozīme ir dziesmu asi sociālajiem tekstiem, kuros grupa nekautrējas izmantot arī rupjākus vārdus.


2 коментария Комментирование доступно всем.
lieliskais kārlis, 21.08.2008. 21:21:21
Рейтинг комментария: -1.473

Ārkārtīgi slavenas, ja jau spēlē depo.

gerkens, 23.08.2008. 10:08:02 (ip:87.110.123.3)
Рейтинг комментария: -1.468

jē riktīgi slavenas...

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hi there We have just checked your hc.lv for the ranking keywords and found that you could use a boost. If interested in getting more out of your organic efforts, kindly email us: support@digital-x-press.com thanks SEO X Press Team

Neva Brunson

Somebody necessarily assist to make significantly articles I would state. That is the very first time I frequented your website page and so far? I amazed with the analysis you made to make this particular publish incredible. Magnificent job!

Larryhoaby

Discover the best ever for free!

StanleySomВойтирегистрация