Labdarības koncerts "Vairosim prieku kopā"

Markus Riva, 27.11.2009., 19:35

Vairāki Latvijas mūziķi aicina uz labdarības koncertu tirdzniecības parkā "Alfa" 28. novembrī no plkst. 13.00 līdz 18.00.

Koncerta un radošo aktivitāšu mērķis ir sabiedrības informēšana par labdarības akcijas "Vairo prieku!" aizsākšanu. Labdarības akciju rīko biedrība Radošā apvienība jauniešiem "TREPES", kuras misija ir realizēt sociālas aktivitātes sabiedrības labā.

Labdarības koncertu atbalsta mūziķi Markuss Riva, Jenny May, Roberto Meloni, Edijs, Ginta Ēķe, Latte, Marta Kukarāne, Diana Moon, Ladies Sweet, Agnese Rozenbauma, studija Aprīļa pilieni, Elīna Silova, Ana&Katrina, Kristīne Grundmane, Miks Dukurs.

Akcijas pasākumā aktīvi līdzdarbosies TV sejas Anna Rozīte, Jānis Strapcāns, Iveta Feldmane, Agnese Zeltiņ, Aleksandra Kurusova un Katrīna Puriņa. Savukārt, akcijas apmeklētājiem un atbalstītājiem tirdzniecības parks "Alfa" dāvās vienreizēju iespēju nofotografēties ar kādu no saviem favorītiem un ar informācijas tehnoloģiju ražotāja "Hewlett-Packard" atbalstu fotogrāfijas būs iespējams izdrukāt un saņemt uz vietas.

Pasākuma laikā ģimenes un bērni varēs izgatavot nelielas dāvaniņas bērniem, pie kuriem ciemosies labdarības apciemojumos biedrības "TREPES" jaunieši. Būs iespēja darboties piecās radošajās darbnīcās zīmējot, kopīgi adot, veidojot nozīmītes, Ziemassvētku atklātnītes, maskas un rotājumus.

Labdarības koncertā mūziķi aicinās atbalstīt ģimenes, kuras nonākušas trūkumā pavisam negaidot, ziedojot pa tālruni 90006485 vai mājas lapā www.vairoprieku.lv ziedojuma kontā. Ziedojums nepieciešams higiēnas preču, zāļu, ziemas apģērba un citu sadzīves lietu iegādei 50 ģimenēm.
Labdarības akcijas ietvaros Ziemassvētku laikā biedrības jaunieši un uzņēmumi-draugi apciemos 22 grupas-bērnu namus, internātskolas, sociālās aprūpes centrus, bērnus, ģimenes un vecīšus.

Labdarības akcijas norisi labdarības koncertā veicina un atbalsta: t/p "Alfa", AB.LV Sabiedriskā labuma fonds, Hewlett-Packard, Latsign, Uzvelckreklu.lv, "Laumiņas rezidence", centrs "Ideja", Uzadi.lv un Fiat, Marmelādes fabrika un Tiimari.
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
janis b, 29.11.2009. 02:53:35 (ip:84.245.208.5)
Рейтинг комментария: 0

Sveiki.

Jauks raksts, bet vai sabiedriiba ir informēta par parādiem Trepes koordinatore Ramona Liepiņa lielajiem parādiem un izvairiisanos tos attdot - pat vairaaku gadu garumaa???

Domāju, ka nav.

Vai cilvēks kas ir parādā kādam ir spējīgs uz labdarību??? Domāju, ka nav. Vispār cik lielus atskaitījumus no ziedojumiem patur orgonizatori savās kabatās???

Vērts padomāt un koordinatore Ramona Liepiņa iesaku pievērsties parādu nomaksai.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Thanks meant for supplying these sort of awesome articles. My blog; %anchor_text (https://steepster.com/Seth032)

Major

Thanks very helpful. Will certainly share site with my good friends. Also visit my web page - půjčovna obytných vozů (https://www.pujcovna-obytnych-vozu-praha.cz/)

Vaughn

You're a really helpful internet site; couldn't make it without ya! my webpage - %anchor_text (https://advancelam.com/block-board/)

HermanВойтирегистрация