Latviešu rokmūzikas leģendas uz vienas skatuves

Jānis Penka, 05.10.2009., 15:54

18. decembrī plkst. 19:00 Arēnā Rīga Rokvakarā "80’ tie" uzstāsies leģendārās latviešu rokgrupas "Remix", "Sīpoli", "Jumprava", "Credo" un "Opus Pro".

Koncerta dalībnieki būs tās daudzu klausītāju iemīļotās grupas, kuru popularitāte sākusies jau pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados un saglabājusies joprojām.

"Šos mūziķu kolektīvus der noklausīties, pirmkārt, tāpēc, ka tās ir šodienas piecdesmitgadnieku paaudzes jaunības grupas, un to pieminēšana vien daudziem izsauc nostalģiskas atmiņas. Tās ir grupas, kuras tajos tālajos gados, pauda veselas paaudzes domas, ilgas un cerības. Cerības, kuras toreiz šķita nereālas un nepiepildāmas. Mūziķiem tolaik nebija tik daudz radošās brīvības, kā tagad, tomēr par spīti daudziem ierobežojumiem, mūzika un dziesmu teksti bija patiesi, jo ar tā laika varas slavināšanu tautas mīlestību iemantot nevarēja," pauž koncerta dalībnieki.

Tiesa, grupas nav pazudušas no latviešu rokmūzikas skatuves arī tagad. "Credo" un "Opus Pro" vēl joprojām gana daudz koncertē, no pārējām aktīvāk rosās "Remix", kas nule kā laidusi klajā DVD "Uz veselību!" - instrumentālās mūzikas ierakstu, un reizēm ar koncertiem atzīmē jubilejas. Par sevi atgādina arī "Jumprava" un pat "Sīpoli", kas pēc divdesmit gadu klusēšanas, pagājušajā gadā atgriezās uz skatuves.

Pēdējā laikā latviešu mūziku lielās zālēs un arēnās dzird reti. Dažādu iemeslu dēļ tā pārvietojusies uz nelielām klubu skatuvēm, tāpēc iespēju vienkopus redzēt un dzirdēt latviešu labākās grupas uz "lielās skatuves" noteikti nevajadzētu laist garām.

Igo, Uldis Marhilevičs, Vilnis Krieviņš, Mārtiņš Brauns, Niks Matvejevs, Aigars Grāvers, Aigars Krēsla, Guntis Veits, Armands Alksnis, Alex un Harijs Zariņš – tie nebūt nav visi mūziķi, kuri uzstāsies "Rokvakarā" Arēnā Rīga.

Protams, katram klausītājam ir sava gaume, savas grupas un savi favorīti, taču viens gan šajā koncertā būs nemainīgs – Arēnā Rīga skanēs īsta, dzīva un oriģināla latviešu rokmūzika lieliskā izpildījumā.

Biļetes: Biļešu serviss kasēs. Koncertu tiešraidē varēs vērot mājas lapā www.Platforma.lv. Koncertu organizē Art Music.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Хай. Мой ник Ангелина. Познакомлюсь с мужчиной для встречи. Приеду к тебе на район или встримся у меня. Живу рядом. <a href=https://myizbushka.cf/orpgveo/index.html>Мой сайт</a>

Arleneeaser

Astonishingly individual friendly site. Enormous info readily available on couple of clicks. my page - w88live.com (https://w88thailand.net/w88live-com-w88th-w88top-%E0%B8%84%E0%B8%B7%E0%B8%AD%E0%B8%AD%E0%B8%B0%E0%B9%84%E0%B8%A3/)

Randy

Love the site-- extremely individual pleasant and whole lots to see! Take a look at my page; باك لينك (https://khebranet.com/backlink-secrets-strategies/)

BelleВойтирегистрация