Jauni Latvijas Radio 2 20. jubilejai veltīti pasākumi

Laura Elizabete Vanaga, 19.03.2015., 13:43

Gaidot Latvijas Radio 2 divdesmito jubileju, no 18.marta plkst. 16.05 Latvijas Radio 2 (LR2) ēterā izskanēs jauns raidījumu cikls par LR2 vēsturi "Atmiņu klade".

Latvijas Radio 2Darbadienās desmit raidījumu ciklā līdz pat 31.martam uzvirmos jauki un neaizmirstami atmiņu stāsti ar spožām personībām un muzikāliem pārsteigumiem.

Arī portāls "draugiem.lv" pievienojies sveicēju pulkam, un no šodienas pieejami LR2 veltīti konkursi – visi portāla lietotāji tiek aicināti sūtīt sveicienus, izmantojot tēmturi "#LR2jubileja".

Latvijas Radio "draugiem.lv" profilā draugiem.lv/latvijasradio izveidota īpaša vietne fotokonkursam "Kā es klausos LR2", kur ikviens var ievietot arī rakstiskus un video sveicienus LR2 jubilejā. Vietne būs aktīva līdz pat 11.aprīlim, kad grandiozajā LR2 dzimšanas dienas pasākumā un ballē atsūtītos sveicienus un foto varēs vērot uz "Arēnas Rīga" ekrāniem pirms koncerta un balles laikā.

Pašlaik aktīvi turpinās gatavošanās Latvijas Radio 2 jubilejas lielkoncertam. Koncertu apmeklēs arī latviešu mūzikas "leģendas" – mūziķi un ar latviešu mūziku saistīti cilvēki, kurus viesu statusā koncerta laikā intervēs LR2 programmu vadītāji. Dalību apstiprinājuši Margarita Vilcāne, Ojārs Grīnbergs, Žoržs Siksna, Māra Krievkalne, Ēriks Kamarūts, Adrians Kukuvass, Inese Pabērza, Harijs Užāns, Gunārs Freidenfelds, Jānis Peters, Leons Briedis, Guntars Račs, Juris Vaivods, Viesturs Jansons un daudzi citi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Latvijas Radio 2 jubilejas koncertā uz skatuves kāps vairāk nekā 25 dažādas grupas un solisti – "Musiqq", Viktors Lapčenoks, Daumants Kalniņš, Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Liene Šomase, Dons, Aija Andrejeva, Andris Ērglis, Normunds Rutulis, "Galaktika", "Sestā jūdze", Slavenais Jersikas orķestris, Anmary, Uģis Roze, "Tumsa", Ieva Kerēvica, "Autobuss debesīs", Ivo Fomins, Kristīne Kārkle-Puriņa, "Apvedceļš", "Dzeguzīte", "Vintāža" un daudzi citi paaudžu paaudzēs iemīļoti mūziķi. Koncertā piedalīsies arī izcilie latviešu komponisti Raimonds Pauls, Uldis Marhilēvičs, Zigmars Liepiņš, Jānis Lūsēns un Mārtiņš Brauns. Jubilejas pasākuma turpinājumā visus apmeklētājus gaida lustīga balle – ar Slaveno Jersikas orķestri, Andri Ērgli un grupu "Apvedceļš".

Biļetes uz Latvijas Radio 2 jubilejas koncertu un balli 11.aprīlī arēnā "Rīga" nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv.

Aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai par Latvijas Radio 2 jubilejas aktivitātēm radio uztvērējos, LR2 bezmaksas mobilajā aplikācijā un interneta vietnē lr2.lsm.lv/lv/lr2/, kā arī sociālajos tīklos "Draugiem.lv" www.draugiem.lv/latvijasradio/, "Facebook" www.facebook.com/LatvijasRadio un "Twitter" twitter.com/LatvijasRadio2.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Many thanks, this site is very practical. my homepage :: %anchor_text (https://dulichhalong360.com/ha-long-2/cuoc-song-gian-di-noi-lang-chai-ba-hang-ha-long/)

Kara

Wow, attractive website. Thnx ... my website 카니발카지노 (https://assuremoving.in/forum/profile.php?id=31217)

Lilly

[url=https://www.4serial.com/] Белый лебедь фильм 2020 смотреть онлайн 720. [/url]

surlhpkВойтирегистрация