Lietuviešu indie invāzija Studentu klubā

Elina Korne, 18.09.2009., 14:24

Sestdien, 19. septembrī, Studentu klubā uzstāsies Lietuvas DJ apvienība "BANG! BANG!", grupas "Flamingo" un "The Colours of bubbles", kā arī pašmāju grupas "Basta" un "The Snips".

FlamingoKaimiņvalsts Lietuvas apvienība "Flamingo" savās mājās tiek dēvēta par pērli un pierādījumu Lietuvas roka scēnas atdzimšanai. Viņi tiek salīdzināti gan ar leģendāro apvienību "Radiohead", gan dažādām citām jaunā roka viļņa grupām pasaulē. Nav pamata neticēt, jo grupa gan uzvarējusi jauno grupu konkursā "Tu esi pamanīts 2007" tepat Latvijā, gan veiksmīgi startējusi Baltijas jauno mūziķu topā "Nokia Open stage", gan ieguvuši 1. vietu un iespēju filmēt video konkursā "Coca-cola Soundwave". Šobrīd "Flamingo" nominēti MTV Europe Music Award kategorijā "Best Baltic Act". Un tie ir tikai daži no panākumiem.
Ieskatam un skaņām - http://www.myspace.com/flamingoband

The Colours of bubblesSalīdzinoši jaunie "The Colours of bubbles" Lietuvā dēvēti par svaigu vēsmu ierastajā alternatīvās mūzikas vidē. Grupa nāk no Šauļiem, kas mūziķu vidū tiek dēvēta par "Lietuvas Mančestru", jo tieši tur radušās lielākā daļa oriģinālās un augstvērtīgās ģitārmūzikas grupu. Viņu dzīvās uzstāšanās allaž savaldzina publiku ar nepiespiesto un pozitīvo atmosfēru. Lai gan uzsākuši darbību salīdzinoši nesen, "The Colours of bubbles" intensīvi strādā un ierakstās studijā, kā arī dodas koncerttūrēs.
Klausāmi šeit - http://www.myspace.com/coloursofbubbles

Sestdienas vakarā Studentu klubā uzstāsies arī pašmāju grupas "Basta" un "The Snips". Savukārt dejas gādās Lietuvas dīdžeju un mūzikas mīļotāju apvienība "Bang! Bang! Dj Team".

Ieeja klubā no plkst. 22:00, skatuve no plkst. 23:15
Ieejas maksa: 2,00 Ls
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
kampy, 18.09.2009. 15:07:36
Рейтинг комментария: 1.445

Paldies par Flamingo Latvijā. ;)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Seriously, this is a invaluable web site. my website :: panduan bermain bandarq (Georgiana (https://judibolaterkini90.blogspot.com/))

Elizabeth

Wow this is a useful websites. my web-site; %anchor_text (https://mahanmusic.net/tag/%d8%b3%db%8c%d9%86%d8%a7-%d8%b4%d8%b9%d8%a8%d8%a7%d9%86%d8%ae%d8%a7%d9%86%db%8c/)

Rene

[url=https://www.tvonlayn.ru/] Щенячий патруль: Мегащенки 2020 смотреть онлайн на русском языке. [/url]

uigebxoВойтирегистрация