LMK piedāvā "Stardust" videoklipa pirmizrādi

Elvijs Menniks, 02.12.2009., 23:34

Grupa "Stardust" jauno videoklipu dziesmai "Klusums" prezentēs LMK un uzstājoties "Mojo Cafe".

Videoklipa pirmizrāde notiks 5.decembrī "Latvijas Mūzikas kanālā" pulksten 21:00. Vienlaicīgi to būs iespējams redzēt arī "Mojo Cafe", Vecrīgā, Pils ielā 7, kur grupa "Stardust" viesus gaidīs jau no septiņiem vakarā un sniegs stundu garu koncertu.

""Klusums" ir sižetisks turpinājums "Stardust" pirmajam videoklipam "Spura". Tas stā sta par to, ka tikai laiks dziedē brūces, un dzīvē ir jāmeklē labais arī grūtos brīžos," stāsta videoklipa režisors Elvijs Menniks.

Lielāko daļu darba pie klipa filmēšanas un pēcapstrādes veikuši paši grupas dalībnieki: producents un režisors ir Elvijs Menniks, operators – Kaspars Markuss, māksliniece – Anete Šelvaha. Atbildīgais par vizuālajiem efektiem – Māris Āboliņš, kurš veidojis vizuālos efektus arī filmai "Rīgas sargi", bet galvenajā lomā – Māra Mičule. Dziesmas "Klusums" mūzikas autore ir Anete Šelvaha, bet teksta autore – dzejniece Andra Manfelde. Klips filmēts oktobra sākumā Jūrmalā, sadarbojoties ar kinostudiju "Cinevilla".

Pati dziesma "Klusums" klausītājiem būs pieejama no nākamās nedēļas mājas lapās – Platforma.lv, draugiem.lv/stardust, kā arī radiostacijās.

Jau nākamajā pirmdienā, 7.decembrī, Stardust viesosies LTV7 raidījumā "Sems", kad iepazīstinās skatītājus ar sevi un jauno videoklipu.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Pārbaudiet jaunāko veidu, kā padarīt fantastisku peļņu. Saite - https://tinyurl.com/y7t5j7yc

Henrybrots

How goes it, great site you possess going here. My homepage :: sap analytics cloud tutorials (https://www.anubhavtrainings.com/analytics-cloud-training)

Bettina

I am truly grateful to the holder of this web site who has shared this great post at at this place. my web-site ... Carin (https://www.youtube.com/watch?v=b1ah_TQlfIo)

WillianВойтирегистрация