Mākslas darbinieku jubilejas gads

Ilona Brūvere, 08.02.2010., 00:19

Jubilejas gads februārī aizsāksies ar Latvijas rokenrola karaļa Pita Andersona koncertu 18.februārī 19.00 un Antas Ēņģeles romanču vakaru 20.februārī 17.00.

Anta Eņģele-
dziedātāja, dabas bērns.Māras Ķimeles aktrise. Pārsteidz ar dzidru, samtainu, īpašu balss tembru un patiesu muzikālo emocionalitāti. Eņģeles repertuārā ir pašas sacerētas melodijas, smalkās franču šansonetes, militāri melanholiskās vācu, smeldzīgās krievu un mazliet kautrīgās latviešu romances. Ilgus gadus dziedātāja muzicē kopā ar Raimondu Vazdiku un Ilzi Grunti. Krievu romanču programmā, ko Mākslas darbinieku nams prezentē 20. februārī, Antas Eņģeles partneris ir gitārists Ivars Hermanis. Šajās dzīvi apliecinošajās, vienkāršajās melodijās dziedātājas skanīgā balss uzbur romantisku un mīlestības pilnu pasauli.Pits Andersons

Pits Andersons-
pagājušajā gadā kļūst par "Just Folks Music Awards" laureātu ASV, ar savu albumu "Brass-a-billy". Tas ir rockabilly - autentiskākais no klasiskā rokerola novirzieniem, kur saplūst balto country&western mūzikas žanrs ar melnādaino mūziķu ritmiem. Konkursa 83 kategorijās piedalījās 42 000 albumi no 163 valstīm. Pits Andersons ir ne tikai pirmais mūziķis, kas ieguvis prestižo balvu un nominēts konkursam, bet gan arī var ASV izmantot iespēju Ostinā ierakstīt disku ar paša izvēlētiem skaņdarbiem un mūziķiem. Pitam 50. gadu rokenrols ir dzīves veids. Viņš brauc tādā mašīnā, valkā tādu apģērbu un nēsā tādas brilles. Tā viņš uzstājas ar savu grupu "The Swamp Shakers", kas ir vienīgā šī mūzikas žanra grupa Latvijā. Latvijas rokenrola karalis nekad neliek sevī vilties.

Biļešu iepriekšpārdošana internetā un Biļešu servisa kasēs.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Maintain the outstanding work !! Lovin' it! Take a look at my webpage; 카지노 사이트 (https://www.vintagefiore.com/)

Jaunita

Passion the website-- extremely individual pleasant and lots to see! Here is my webpage: 온라인 바카라 (https://www.gospelhitz.com/)

Antonia

Monday, 3 September 2018 is already fixed as an inset day and the other four days are to be identified by schools. Stop by my website; smellmykitchen (https://pbase.com/topics/l7efmrv574/whatfreu116)

CatherineВойтирегистрация