21. novembrī klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies Ņujorkas HC veterāni "Madball"

Valdis Bērzvads, 15.11.2008., 17:34

Madball - viena no nedaudzajām grupām, kas atbildīga par Ņujorkas hardcore subkultūras nešanu plašajā pasaulē.

1988. gadā NYHC kulta grupas "Agnostic Front" mūziķi izveido blakusprojektu ar Freddy "Madball" Cricien pie mikrofona pēc tam, kad šis vokālists ir vairākus gadus devies līdzi vecākā pusbrāļa Roger Miret - "Agnostic Front" vokālista - grupas koncertturnejās un nesen nosvinējis savu 12 gadu dzimšanas dienu. Gadu vēlāk iznāk debijas minialbums "BalGrupa "Madball"l Of Destruction", kurā dziesmas pārsvarā ir no neizdoto "Agnostic Front" gabalu repertuāra.

Pēc divām desmitgadēm, kuru laikā izdoti 7 studijas albumi un 2 minalbumi, Krisiens par "Madball" saka: "Tas aizsākās kā vaļasprieks un pārvērtās par ko tiešām apbrīnojamu, par ko tajā laikā mēs pat nedomājām. Sākumā spēlējām duci norakstītu "Agnostic Front" dziesmu, taču pēc tam kalām paši savu skaņu, savu nišu. Esmu lepns par to, ko esam paveikuši." Aizvadītajās desmitgadēs "Madball" ir koncertējuši uz vienas skatuves ar teju katru iecienītu hardcore un metal grupu un viesojušies četros kontinentos.

"Mūsu mūzika ir neviltota. Visi teksti ir tieši un bez aplinkiem. Es domāju, tas ir galvenais iemesls, kādēļ mūs saprot visur," atzīmē Fredijs. "Mēs esam reāli čaļi un stāstām reālus stāstus. Mums ir pašiem savs mūzikas brends, kuru mēs dēvējam par hardcore. Kad tava mūzika ir reāla un tev ir savs stils, tad domāju tas vienmēr vieš zināmu cieņu un atzinību."

Vēl koncertā uzstāsies redzamākie vietējie hc/metal žanra pārstāvji:
"Trendkill Method", "Enhet", "Brain Ignorance".

Sākums pl. 20.00, klubs vaļā no pl. 19.00

Ieeja Ls 10.
Biļetes koncerta dienā kluba kasē.

 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
"Guys just made a web-page for me, look at the link: <a href=https://www.google.com.pk/url?sa=t&url=http%3A%2F%2Fabudhabimoon.net>click this link here now</a> Tell me your credentials. Thanks!"

Kevinkeype

"Guys just made a website for me, look at the link: <a href=https://community.asme.org/register.aspx?Returnurl=https://abudhabinewyear.com>internet</a> Tell me your prescriptions. Thanks!"

Kennethgusty

jzg <a href="https://realmoney.us.org/#">best online gambling sites for real money</a>

BlireeprormВойтирегистрация