"Nothing Special" piedāvā jaunu dziesmu

Jānis Penka, 24.02.2009., 23:00

"Nothing Special" ierakstījusi un klausītāju vērtējumam nodod savu otro dziesmu "No ligzdas kritušie" ar Neredzīgā Indriķa un tautas rotaļas vārdiem.

Šī dziesma ir priekšvēstnesis topošajam grupas albumam "Mēs esam ellē!".

"Ņemot vērā, ka lielāki un mazāki putni no ligzdām krīt katru dienu, grupa uzskata, ka šis ir īstais laiks brīdis par to padomāt, jo šie procesi stipri ietekmē apkārtējās vides tīrību, turklāt nekas neliecina, ka krišanas fenomens tik drīz izzudīs," uzskata grupas solists Aigars.

Dziesmas tekstā izmantotas rindas no Neredzīgā Indiķa darba "Kāda dziesma dēļ paskubināšanas uz iesākšanu tās brīvības" un labi zināmas bērnu rotaļas vārdi un meldija, kas mijas ar grupas dalībnieku un citu populārāko latviešu vīriešu vārdu pieminēšanu.

Grupa nolēmusi arī turpmāk savās dziesmās izmantot latviešu l"Nothing Special"iteratūras klasiķu un tautasdziesmu un rotaļu tekstus. Neredzīgā Indriķa dzejas rindas izvēlētas, jo grupas dalībnieki atskārta, ka viņš savulaik bijis ļoti tālredzīgs un, domājot par dzimtbūšanas atcelšanu, iespējams, pavisam nevilšus ļoti trāpīgi uzrunājis tautiešus arī pēc vairākiem gadsimtiem.

Pēc pirmā singla "Taupi" izdošanas grupa vairākas nedēļas pavadīja spraigā mēģinājumu procesā un paguva sniegt interviju starptautiskajai ziņu aģentūrai "Reuters", pastāstot par savām nākotnes iecerēm un situāciju, kas likusi četriem pieredzējušiem vīriem izveidot šādu grupu, starptautiskai auditorijai.

Tuvākajā laikā "Nothing special" plāno sākt aktīvu koncertadarbību, kā arī radīt videoklipu. Grupas pirmais singls "Taupi" ar Raiņa vārdiem trīs nedēļu laikā guvis labus panākumus Latvijas mūzikas mp3 topā.

Grupā "Nothing Special" muzicē četri rūdīti un pieredzējuši darbinieki: Aigars, Ainars, Aivars un Einārs.

Dziesmu var noklausīties www.Platformamusic.lv.
 


2 коментария Комментирование доступно всем.
ruu, 25.02.2009. 18:04:43
Рейтинг комментария: 2.897

Manās acīs grupas vārdu ceļ (lai gan izpildījumu neesmu dzirdējusi) vien tas, ka dziesmu tekstos tiek izmantoti nopietnu autoru darbi.

Zane (emo3333@tvnet.lv), 25.02.2009. 19:06:58 (ip:87.110.16.51)
Рейтинг комментария: -2.897

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=52318

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Your data is extremely important. my blog; site (https://www.konfirmasi.com/index.php?qa=user&qa_1=h5veoiq819)

Kazuko

Vajadzīga nauda? Iegūstiet to šeit viegli? Saite - https://plbtc.page.link/zXbp

Henryjob

Passion the website-- extremely individual pleasant and whole lots to see! Here is my web-site ... Villas for rent in Cyprus (https://www.igrimace.com/bbs/space-uid-4722494.html)

LulaВойтирегистрация