Notiks Ziemassvētku koncerts "10 gadi Kantorim: Ziemassvētku speciālizlaidums"

Dārta Rundele, 09.12.2015., 10:52

Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs 10 gadu jubilejas gadu noslēgs ar Ziemassvētku koncertu, kas notiks 2015. gada 15. decembrī plkst. 18.30 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē, Kr. Barona ielā 1, Rīgā.

"10 gadi Kantorim: Ziemassvētku speciālizlaidums"Par godu Augstskolu biroja 10 gadu jubilejai šogad uz koncerta skatuves kāps mūziķi no Vācijas un visām trim Baltijas valstīm, tādējādi piedāvājot starptautisku muzikālu saspēli un atgādinot par ciešo zinātnisko sadarbību starp Vācijas un Baltijas valstu augstskolām un zinātniskajām institūcijām 10 gadu garumā.

Koncertu ieskandinās obojas, klarnetes un flautas trio "Argentis" no Rostokas Mūzikas un teātra augstskolas. Trio sastāvā ir trīs vācu studentes - Jozefa Zaluda (Josefa Zalud, klarnete), Patrīcija Šneidere (Patricia Schneider, flauta), Paula Diaza Guarīno (Paula Díaz Guarino, oboja), kuras ar mūziku nodarbojas jau no bērnības un ir ieguvušas vairākus apbalvojumus gan kā solomākslinieces, gan kamermūzikas ansamblis. Uzstāsies arī oboju trio Monika Boreikaitė, Olivija Benigna Dace Popovaitė un Eglė Čeponaitė no Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijas kopā ar koncertmeistari Irinu Martos. Klausītājus priecēs arī obojiste Heli Ernits un obojiste un flautiste Anette Laur no Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmijas. Latviju pārstāvēs Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas students obojists Mārtiņš Dovmanis, tenors Ansis Bētiņš un soprāns Laura Purēna, kā arī koncertmeistares Elīna Bērtiņa un Inguna Puriņa. Būs dzirdami arī Emīla Dārziņa speciālās mūzikas vidusskolas audzēkņi - obojistes Kira Maija Kirsanova un Justīne Āboltiņa. Koncerta nobeigumā skanēs kompozīcija, kuru izpildīs pūšamo instrumentu meistarklases ansamblis un fagotiste Katrīne Kuģe Rostokas Mūzikas un teātra augstskolas profesora Gregora Vita (Gregor Witt) vadībā.

Ieeja: bez maksas. Pieteikties līdz 13. decembrim, norādot personu skaitu, vārdu un uzvārdu: concert.hochschulkontor@gmail.com, 67286033.

Plašāka informācija: www.hochschulkontor.lv. Koncertu organizē Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs sadarbībā ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
BaseJoomlaK2 (jk2@mail.ee), 29.01.2017. 04:56:26 (ip:94.179.15.140)
Рейтинг комментария: 0

Hello there! We have now good news for The brand new Xrumer 16 were fantastic base
Joomla K2 copes and is effective with postings without any any mods!

You'll be able to see it right here:
http://www.eurocare.ro//ro/component/k2/itemlist/user/192251-basejoomlak2.html
http://xn--d1abasla.xn--p1ai/index.php/component/users/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=327555
http://www.windsurf360.it/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=75939
http://urlaub-low-cost.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=136519&lang=de
http://coleac.com/index.php/component/users/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=199466

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Keep up the excellent job and delivering in the crowd! my homepage :: /37-couleur-jaune (https://exporthailand.net/fr/voyage-sport-et-camping/253-149-chapeau-chinois-pliable-1-gratuit-pour-2-achetes-2000004703653.html)

Elden

Awesome web page you have got right here. Here is my weblog: %anchor_text (https://halong.hongphong.gov.vn/kham-pha/kinh-nghiem-an-choi-tai-ha-long/)

Maryanne

Thanks meant for delivering such terrific subject material. my site ... ставки на футбол (https://olimpbet.kz/betting/index.php?page=line&action=2&sel[]=581420)

TangelaВойтирегистрация