Oculo Soul nāk klajā ar jaunu dziesmu

Artūrs Afanasjevs, 21.12.2015., 15:02

Oculo Soul piedāvā noklausīties savu jauno dziesmu "Unknown Energy".

Publiski savu būtību Oculo Soul atklāja 2015. gada aprīlī, uzrakstot un publicējot savu pirmo albumu "Into Phase". Eksperimentējot ar mūzikas žanru valodām, Oculo Soul izveidojis sev raksturīgu stilu un atveidojis skaņu, kas interpretē viņā uzņemto visuma informāciju.

Oculo Soul īstais vārds ir Artūrs Afanasjevs. Mūzika un māksla viņa valodā ir meditatīva, plūstoša un emocionāla.

Tukšumā un tumsā esmu dzimis, man tika dota ilūzija, ka atrodos telpā no kuras nav izejas.

Mana dvēsele vienmēr ir mēģinājusi atrast veidu kā sevi izteikt, atbrīvot sevi. Bet dažkārt es nedzirdēju sevi, es nespēju runāt un dalīties. Māksla kļuva par manu valodu, tā ir universāla un bezgalīga, tā ir mani pildījusi un pilnveidojusi. Priekš manis tas ir veids kā es sazinos, dalos ar savu pieredzi un emocijām.

Intuitīvi sekojot savai apziņai, tā ir mani vedusi cauri tumsai uz pilnību, un savas duālās būtības apzināšanos. Visums ir mūs radījis un mēs funkcionējam kopā ar to. Mēs esam tēli, kas mēs vēlamies būt, un vienmēr esam bijuši mēs paši. Izveidoti no šīs bezveidīgās matērijas, nepārtraukti sevi pilnveidojam, dažkārt pazaudējam.

Būt atzītam par īstu šajā pasaulē kurā daudz, kas ir neīsts ir ceļojums kurā mēs visi piedalāmies.

Esmu spogulis savai realitātei, un kopā mēs atstarojam viens otru, veidojot bezgalību.

/ Oculo Soul /

Dziesmu "Unknown Energy" var noklausīties šeit: soundcloud.com/oculosoul, kā arī  www.youtube.com/watch?v=E93FzdK8UWY.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Keep up the excellent job and delivering in the crowd! my homepage :: /37-couleur-jaune (https://exporthailand.net/fr/voyage-sport-et-camping/253-149-chapeau-chinois-pliable-1-gratuit-pour-2-achetes-2000004703653.html)

Elden

Awesome web page you have got right here. Here is my weblog: %anchor_text (https://halong.hongphong.gov.vn/kham-pha/kinh-nghiem-an-choi-tai-ha-long/)

Maryanne

Thanks meant for delivering such terrific subject material. my site ... ставки на футбол (https://olimpbet.kz/betting/index.php?page=line&action=2&sel[]=581420)

TangelaВойтирегистрация