Vasaras noslēgumā Oskars Deigelis izdod jaunu singlu

Oskars Deigelis, 17.08.2015., 19:28

"Gribas bēgt" ir dziedātāja un dziesmu autora Oskara Deigeļa otrais singls no topošā, trešā studijas albuma "Insomnia".

Vasaras noslēgumā Oskars Deigelis izdod jaunu singluMūzikas un teksta autors ir pats Deigelis. Pie aranžijas un dziesmā dzirdamo instrumentu iespēles talkā nācis Uģis Jēkabsons, ar ko dziedātājam izveidojusies stabila un veiksmīga sadarbība. Lai paspilgtinātu skanējumu, Uģis Jēkabsons kopā ar Mārtiņu Bergmani iedziedājuši arī back vokālu.

"Arī iepriekšējā singla aranžējums tika veidots, sastrādājoties ar Uģi. Turpinām aktīvi strādāt kopā un, faktiski, lielākā daļa jaunā albuma dziesmu būs tieši viņa aranžētas. Dienas gaismu albums varētu ieraudzīt nākamā gada sākumā," par skaņdarba skanējumu un nākotnes vīziju izsakās dziedātājs.

Taujāts par dziesmas nozīmi un tematisko pusi, mākslinieks ir lakonisks: "Kad vienpusējas jūtas nospiež sirdi un prātu, tad gribas aizbēgt kaut kur tālu prom. Aizbēgt ar visu savu būtību. Par to arī dziesma", piebilst O.Deigelis.

Dziedātājs vairāk kā pusgadu pavadīja dzīvojot Dānijā, kur iesaistījās brīvprātīgajā darbā. Šajā laikā mūziķis piedzīvojis dažādas iedvesmas izpausmes, kas tad arī ļāvušas radīt topošā albuma materiālu. Tas solās būt muzikāli un liriski mūziķim neraksturīgs.

Dziesmas vārdu video tapis ar Raivja Razgala un Janetas Jumtiņas palīdzību. Dziesmas miksu veidojis Kaspars Maks.

"Gribas bēgt" dziesma youtu.be/-yLM-bv20BU.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
say thanks to a lot for your site it assists a great deal. Review my web site ... %anchor_text (https://homecarenursingservices.com)

Nate

<a href=https://www.4serial.com/> Джуманджи 2 2020 смотреть онлайн на русском. </a>

unlqmbr

Great internet site! It looks very professional! Maintain the excellent work! Also visit my web blog; %anchor_text (https://trithucvn.net/du-lich/nhung-dieu-can-luu-y-khi-du-lich-ky-quan-the-gioi-vinh-ha-long.html)

LillyВойтирегистрация