10 lietas, kuras Tu nezināji par festivālu "LMT Summer Sound"

Alise Pabērza, 18.06.2015., 10:51

Šī gada "LMT Summer Sound" festivāls tā apmeklētājus iepriecinās ne tikai ar dažādu ārzemju mūziķu uzstāšanos, bet arī ar plašu dienas programmu.

10 lietas, kuras Tu nezināji par festivālu "LMT Summer Sound"Kā arī pirmo reizi festivāla ietvaros norisināsies "Jūras svētku" pasākumi.

"LMT Summer Sound" festivālā uzstāsies norvēģu duets Nico&Vinz, somu leģendas "Apocalyptica", kaimiņzemes rokstāri "Mumiy Troll", Eirovīzijas pārstāve no Latvijas Aminata, par Latvijas stilīgāko mūziķi atzītais Markus Riva, grupas "Astro’n’out" kopā ar DJ Rudd, "Musiqq", "Pienvedēja Piedzīvojumi" un daudzi citi mākslinieki. Tomēr tas nav viss, "Jūras svētku" ietvaros tiks piedāvāta plaša dienas programma, kuru liepājniekiem un Liepājas viesiem būs iespējams apmeklēt bez maksas.

Šīs ir desmit grandiozākās lietas, kuras varēs redzēt un piedzīvot "Jūras svētku" un "LMT Summer Sound" festivāla ietvaros:

  • 1) Pirmo reizi Latvijā norisināsies "Air Guitar" sacensības, kuru uzvarētājs dosies uz Somiju;
  • 2) Košais "Alpina krāsu skrējiens";
  • 3) Muzejs par godu Liepājas Dzintaram;
  • 4) "Pludmales Spēks", "Futnets" un citas sportiskas aktivitātes;
  • 5) Ledus skulptūru šovs ar pasaules čempionu Kārli Īli;
  • 6) Izpletņlēcēju šovs;
  • 7) Lielo karuseļu zona;
  • 8) Lielākā deju arēna Baltijā – 800 m2;
  • 9) Jūrnieku stila "dress code";
  • 10) Bezmaksas dienas programma Jūras svētku ietvaros.

Festivāls LMT Summer Sound norisināsies 10.–11. jūlijā, Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem, divu dienu garumā tajā uzstāsies Nico&Vinz, "Apocalyptica", "Mumiy Troll", "Musiqq", "Piendvedēja Piedzīvojumi", "Astro’n’out" un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, "Bet Bet", "Aurora", "Laika Suns" un daudzi citi mākslinieki. Savukārt sadarbībā ar "RedBull Thre3style" apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā, kur 800 kvadrātmetros varēs baudīt elektronisko mūziku kopā ar DJ ESKEI83, DJ Flip, DJ Madfingaz, DJ Aspirīns un daudziem citiem.

Sekot līdzi festivāla jaunumiem var festivāla oficiālajā aplikācijā, kuru var lejupielādēt šeit - straume.lmt.lv/.

Festivāla biļešu cenas: ieejas biļete - EUR 28, ieejas biļete un telts vieta – EUR 35, VIP biļete – EUR 70, VIP biļete + autostāvvieta – EUR 85. Festivāla biļetes var iegādāties visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

Uz vasaras grandiozāko pludmales festivālu ielūdz "Latvijas Mobilais Telefons", garšu piešķir A/S "Cēsu Alus", atbalsta Liepājas Dome un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka Radio SWH un SKATS.LV.

Sekojiet informācijai par festivālu: www.summersound.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Thanks meant for delivering such terrific subject material. my site ... ставки на футбол (https://olimpbet.kz/betting/index.php?page=line&action=2&sel[]=581420)

Tangela

Many thanks, this site is very practical. my homepage :: %anchor_text (https://dulichhalong360.com/ha-long-2/cuoc-song-gian-di-noi-lang-chai-ba-hang-ha-long/)

Kara

Wow, attractive website. Thnx ... my website 카니발카지노 (https://assuremoving.in/forum/profile.php?id=31217)

LillyВойтирегистрация