Improvizācijas teātris "Pēdējā Pirmizrāde" sāk sezonu 9. septembrī

Anita Alksne, 08.09.2009., 13:04

Atpūtušies un dzīvespriecīgi, nedaudz izmainītā sastāvā Improvizācijas teātris "Pēdējā Pirmizrāde" 9. septembrī vakarā atsāks sezonu jau pierastajā vietā un laikā: Studentu klubā, Rīgā, Raiņa bulvārī 23, plkst. 20:00 (ieeja no 19:00). Programmā: neierobežotas iespējas, kultūra, bārs un happy end.

Pēdējā pirmizrādeArī šosezon improvizatori improvizēs, smīdinās un dziedās, skatītāji skatīsies un smiesies, atkal notiks ķēdes reakcija, jo skatītāju ieteikumi, savienojoties ar improvizatoru skatuves iemaņām, veidos lugas apjomu un būtību. Visas izrādes būs pilnīgi atšķirīgas, jo nekad nevar zināt, kāds ieteikums tiks saņemts no publikas un kā šis ieteikums iedarbinās improvizācijas skatuves mašīnu.

Skatītājs "Pēdējā pirmizrādē" ir dzirkstoša un neatkārtojama mirkļa liecinieks, bet improvizators - šī mirkļa radītājs. Kaut gan - par to vēl var strīdēties, kurš īsti ainu rada: aktieris, pārtopot par jebko jebkādā vietā un apstākļos, vai skatītājs, kurš nosaka ainas tēmu ar savu ierosinājumu.
Priecīgu atkalredzēšanos!

Ieeja klubā no plkst. 19:00, izrādes sākums 20:00, biļetes iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv vai pie kluba ieejas izrādes vakarā. Biļešu cenas studentiem Ls 3,00, ne-studentiem Ls 4,00.

 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
robertsrough, 08.09.2009. 13:43:01 (ip:159.148.73.36)
Рейтинг комментария: 0

Biju uz šī teātra izrādi, un sapratu,ka esmu kļūdījies,ejot uz to. Manuprāt,
ļoti zems līmenis. Skolas pašdarbība mēdz būt interesantāka.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Wow because this is great job! Congrats and keep it up. My webpage: kedai repair laptop murah (https://sites.google.com/view/repair-laptop-near-me/home)

Trudi

I like this site very much so much wonderful information. My page - double glazed door repairs romford (https://bookmarkfeeds.stream/story.php?title=8-reasons-to-vertical-sliding-sash-windows-romford)

Jaime

Remarkable! Its truly amazing paragraph, I have got much clear idea regarding from this paragraph. my blog: double glazing replacement glass romford (https://redray-lnr-news.su/user/familycream16/)

WillВойтирегистрация