Pirmo reizi Latvijā uzstāsies Natalie Imbruglia

Levs Berezins, 22.04.2015., 11:12

Mākslinieces koncerts "Live Under Sky" programmas ietvaros, notiks 22. jūlijā zem atklātas debess Mežaparka Lielajā Estrādē.

Natalie ImbrugliaPirmo reizi Rīgā ar koncertu uzstāsies Natalie Imbruglia – Austrālijas dziedātāja un aktrise, neskaitāmu prēmiju laureāte un ieguvēja, piemēram, "Billboard Music Award", "Grammy", "Brit Award", "MTV Music Award", "American Music Award" un daudzu citu.

Māksliniece pārdevusi vairāk nekā 10 miljonus albumu, vienas no biežāk atskaņotajām dziesmām radio – "Torn" un "Shiver", kā arī ir bijušas lomas veiksmīgās kinofilmās un dalība "X factor UK" žūrijā.

Drosme un talants, iespējams, ir šīs lieliskās dziedātājas veiksmes galvenie komponenti. Skatītāji, kuri iegādājas biļetes uz Natalie Imbruglia koncertu, sajūt milzīgu enerģētiku, kura pavada visas viņas uzstāšanās. "Shiver", "That Day" un "Turn", "Smoke" un "Beauty On The Fire" – visas kompozīcijas ir pārpildītas ar enerģiju un pārliecību par saviem spēkiem. Skatītāji ir iemīlējuši šo trauslo, eleganto un vienlaicīgi drošo un spilgto izpildītāju. Viņas hīti miljonos kopiju tika pārdoti visā pasaulē, bet Natalie Imbruglia koncerti jebkurā pasaules daļā kļuva par pašiem gaidītākajiem notikumiem.

Koncertā piedalīsies īpašie viesi no Latvijas, kuru vārdi tiks paziņoti tuvākajā laikā.

Visus "Live Under Sky" koncerta izpildītājus vieno neparasta un ļoti tīra un skaista sava šova realizēšana, kas tiek nodrošināta ar pašiem mūsdienīgākajiem video specefektiem.

Viesu ērtībai teritorijā būs organizētas ēdināšanas zonas ar bufetēm un restorāna tipa apkalpošanu, VIP zonas ar lieliskiem bāriem un restorāna tipa apkalpošanu, kā arī būs fanu zona tiem, kas vēlas būt tuvāk mīļākajai māksliniecei.

Biļešu tirdzniecība visās "Bilešu serviss" kasēs.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
<a href=https://zfilm2.ru/> Щелкунчик и четыре королевства 2020 смотреть онлайн качество 1080. </a>

okcibuu

Thanks, this website is very valuable. Feel free to surf to my web-site: home based business (https://www.youtube.com/watch?v=AzQTs25PohEfeature=share)

Danial

<a href=https://imdb1.ru/> Ёлки Последние 2020 смотреть онлайн полностью. </a>

hymzfrkВойтирегистрация