"PND" pirmais studijas albums "Kas tas ir PND?"

punk.lv, 25.01.2008., 12:34

"PND" albumā iekļautas noteiktām cilvēku aprindām labi zināmās un iespējams nedaudz apnikušās dziesmas, dažas no kurām sacerētas pirms desmit gadiem un visu šo laiku bijušas "PND" repertuārā.

Kā arī pavisam jaunas, iepriekš neatskaņotas dziesmas par rajoniem, jūru un šo un to.

Albuma nosaukums un būtība ietver pretrunas, pārmaiņas un cilvēkus, kas veidojuši un joprojām veido "PND". Mainās cilvēki, mainās to attieksme un pārliecības tomēr ir vērtības, kas nemainās, vai vismaz paliek nemainīgas konkrētu cilvēku dzīvēs.

No oriģinālā "PND" sastāva palikuši divi "PND" dalībnieki, brāļi – basģitārists Didzis un viens no grupas dziedātājiem Pavasars. Kopš 1998. gada "PND" bez iepriekšminētajiem dalībniekiem mainījušies vismaz četri sastāvi, kas zināmā mērā pamato albuma nosaukumu un ļauj uzdot jautājumu: "Kas tas ir PND?". Mainoties dalībniekiem mainījusies arī grupas izpildītās mūzikas kvalitāte, izpausmes un nianses. Tomēr nemainīgi "PND" ir bijis tas par ko tas ir – pankroks latviešu valodā bez īpašām pretenzijām un saistībām... Šobrīd "PND" veido Didzis, Pavasars, ģitārists Lauris, bundzinieks Šakālis un vēl viens dziedātājs Agris.

15 albūmā iekļautās dziesmas ierakstītas četrās garās dienās šī gada septembrī Valmierā, "Lomika studijā". Ierakstā, kā viesmākslinieki piedalījušies arī grupu "Sils", "Septiņi pieauguši vīrieši" un "All day long" dalībnieki.

Albums tiks prezentēts ikgadējā Latvijas panku koncī "Sid Vicios Day", kas kā ierasts notiks 2. februārī klubā "Depo".

1 коментарий Комментирование доступно всем.
klaudija šīfere, 25.01.2008. 17:04:19 (ip:87.226.43.108)
Рейтинг комментария: -2.309

Eu, nu, džeki, saņemās - cik ta var prezentēt to albumu? Vienreiz izdodat un miers!
Peace.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
うわー!!返信いただいた!!! elephant tube <a href=" https://bereavedparentsawarenessmonth.info/penelope-and-anjelica-sharing-is-caring "> https://bereavedparentsawarenessmonth.info/karen-fisher-gangbang </a>

aalageTeW

thank so much for your site it aids a great deal. Review my web page; %anchor_text (https://Www.videosporn.eu/x-angels-michelle-can/amp?nonamp=1)

Nicolas

Thanks really valuable. Will share site with my good friends. Have a look at my web site :: %anchor_text (https://www.hdpornmovie.net/720p-hd)

BettinaВойтирегистрация