"Poetic beat" kopā ar Šveices reggae mūziķiem

Edgars Āboliņš, 22.04.2009., 17:05

Rīt klubā "Dirty Deal Cafe" Spīķeros – reggae vakars ar hip-hop piedevu.

Kā jau ierasts, gaisam kļūstot siltākam un ledainajam vējam pārtopot par dienvidniecisku brīzi, mostas ne vien daba, bet arī bezrūpība mūsos, kas nemiera plosīta dosies meklējumos, lai sniegtu savām maņām intensīvu baudījumu.
Šoreiz gan ne par gleznām.

Šī nedēļas nogale tiks atklāta "Dirty Deal Cafe" 24.aprīlī. Šajās Spīķeru teritorijā izvietotajās kluba telpās būs klausāma pašmāju novit"Poetic beat"āte, entuziastisks un kreatīvs mūziķu sastāvs – "Poetic Beat", kuru veido divi talantīgi mūziķi - jau plašāku atpazīstamību guvušais Mr.Zivs, un MC Mix, kurš patīkami pārsteigs ne vienu vien klausītāju, savukārt multimākslinieki Krists Zankovksis un Aleksejs - vienlīdz meistarīgi pārvalda pūšamos, stīgu un taustiņinstrumentus. Kā ģitārists šajā kolektīvā uzstāsies Žaks Bernarts, ko daudzi atceras esam grupas "S’T’A" sastāvā.

Šajā vakarā gaidāmi vēl divi šveiciešu mūziķi - dancehall un hiphopa mākslinieks M.C.P jeb pilnajā vardā Michael Cristopher, kurā plūst īstas ņujorkieša asinis un Ras Paco, kas drīz izdos savu pirmo albumu "Versatile styles". Par vokāla muzikālo pavadījumu rūpēsies "One Aim Soundsystem" no Bernes.
"Dirty Deal Cafe" koncerta sākums paredzēts 21:00 un ieejas maksa – 3 lati. Klubs atrodas Maskavas iela 12 2. korpusā.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
I benefit from reading through your web sites. Kudos! my website ... 카지노 (https://www.forexlingo.com/)

Herman

The information is very useful. My webpage ... 더킹 카지노 (https://www.sarkariradar.com/category/%EB%8D%94%ED%82%B9-%EC%B9%B4%EC%A7%80%EB%85%B8/)

Sherrie

Maintain the outstanding work !! Lovin' it! Take a look at my webpage; 카지노 사이트 (https://www.vintagefiore.com/)

JaunitaВойтирегистрация