Radio NABA svinēs savu 13. dzimšanas dienu

Anete Enikova, 26.11.2015., 10:46

Decembra sākumā Latvijas radio 6 - LU Radio NABA FM 95,8 ar krāšņu kultūras programmu svinēs savu 13. gadadienu.

Radio NABA svinēs savu 13. dzimšanas dienuTajā tiks atklāta jau par tradīciju kļuvusī ceļojošā fotoizstāde "13x13" un apbalvoti labāko darbu autori, izskanēs dzīvās mūzikas koncertprogramma radio ēterā, svētku koncerts klubā "Nabaklab" un, kā arī norisināsies citi mūzikas un mākslas notikumi.

Dzimšanas dienas svinības aizsāks dzīvās mūzikas koncertprogramma Radio NABA ēterā otrdien, 1. decembrī. Radio klausītājiem tiks piedāvāta svētku programma kopā ar Radio NABA personībām, mūzikas instruktoriem un Latvijas alternatīvās mūzikas grupām. Ar muzikāliem pārsteigumiem ēterā viesosies grupas "Tehnikums", "Stūrī zēvele", "Tur un Tur", "Apziņas parazīti", "Kuzucuk", "Oranžās brīvdienas", "S.A.D." un apvienība - Rihards Bražinskis un Raitis Upens. Visā pasaulē šo notikumu varēs redzēt arī video tiešraidē interneta vietnē naba.lv.

Klātienē ar Radio NABA personībām varēs satikties 4. decembrī, piektdienā, kad radio dzimšanas dienas svinības ieskandinās mūzikas klubu NABAKLAB. Šajā vakarā par īpašu koncertu Radio NABA viesiem, draugiem un mūzikas cienītājiem parūpēsies muzikālās apvienības "Martas asinis", "Tehnikums", Nils Īle kopā ar "Afroambient", kā arī ārvalstu viesi "Отдел самоискоренения" (RU) un "Kalashnikov" (IT). Koncertā varēs dzirdēt arī Radio NABA mūzikas instruktoru un DJ uzstāšanos.

Dzimšanas dienas gaidās Radio NABA aicināja radošos prātus no skolām, augstskolām un birojiem piedalīties fotokonkursā "13x13", lai atklātu savu interpretāciju par tēmu "Dzirdēt". Žūrijas vērtējums, labāko autoru apbalvošana un ceļojošās izstādes atklāšana notiks 3. decembrī mūzikas klubā "Nabaklab" plkst. 18.00.

Aicinām sekot informācijai un aktivitātēm sociālajos medijos un klausīties Radio NABA, jo svētku laikā programmu veidotāji būs parūpējušies arī par īpašiem konkursiem un aktivitātēm. Seko līdzi: @radionaba un #NABAsvin13.

Jau 13 gadus Radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. Latvijas radio 6 - Latvijas Universitātes radio NABA ir brīvā formāta programma, kas pirmo reizi FM viļņos izskanēja 2002. gada 1. decembrī. Tā tapa ar Latvijas Universitātes un Latvijas radio atbalstu kā atsevišķs Latvijas radio kanāls. Šobrīd Radio NABA raida FM 95,8, bet pasaulē to ir iespējams klausīties internetā - www.naba.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
thank a lot for your internet site it assists a whole lot. Have a look at my weblog; %anchor_text (https://www.youtube.com/watch?v=YB5FIBk2IqI&t=6s)

Xavier

With thanks for sharing your neat website. my web blog; IS CODEINE ILLEGAL (https://workhardtcodeineshop.com/blog/)

Merlin

I like this website - its so usefull and helpfull. Here is my webpage %anchor_text (https://iqiraguwy.wordpress.com)

FranciscaВойтирегистрация