Reaktīvas dejas un gameboy metāls "1-2 cauri"

Viestarts Gailitis, 24.11.2006., 09:09

Jaunas tendences deju mūzikas spektra "smagajā" galā varēs iepazīt "Skaņu meža" koncertsērijas 1-2 cauri! un kluba "Pulkvedis" rīkotajā pasākumā 7.decembrī Andrejsalā. Amerikāņu elektronikas mūziķis Drumcorps jeb Ārons Spektrs caur ātriem, izlēmīgiem, asimetriskiem ritmiem, spriedzi un ģitāras kaucieniem prezentēs reaktīvi enerģisku lauztāko un nešpetnāko deju mūzikas stilu — breakcore un grindcore — sakausējumu.

Mūzikas izejmateriālu Drumcorps loka vēl sparīgāk un elastīgāk nekā savus dredus, kas svaidās pa gaisu, viņam plosoties pie pults.

Diez vai ir radīts pārliecinošāks un niknai zobu griešanai piemērotāks šo žanru hibrīds par Grist - Ārona Spektra pēdējo albumu breakcore ekscentriskā meistara Džeisona Foresta izveidotajā izdevniecībā "Cock Rock Disco". Respektablais mūzikas mediju portāls "Pitchfork Media" salīdzina Drumcorps ar Trentu Reznoru, norādot, ka tā Nine Inch Nails dibinātājs varētu muzicēt un izskatīties, ja būtu desmit gadus jaunāks un mazāk ieinteresēts seksā.


Arī otrie vakara viesi - ne mazāk enerģiskais, rafinētais „rokeru” duets Next Life, ir no Cock Rock Disco. Tie ir norvēģi Turmuds Kristensens un Hai Ngujens Dinhs. Next Life muzicē kā neviens - ģitāras un sintezatora ģitāras spēle, Nintendo „vokāli” un programmētie ritmi kalpo arhetipiskam death metal mūzikas sniegumam, pašiem puišiem teju izskatoties kā negantiem robotiem, kas spazmās muzikāli masturbē pie katra spēcīgā akorda. Next Life savdabīgā mūzika visai trāpīgi tiek dēvēta par Gameboy death metal, tādējādi kalpojot par jaunu pienesumu pēdējo gadu interesantajā saskarsmē starp elektronisko mūziku un metālu.


Igauņu mākslinieks un mūziķis Andres Lõo, savukārt, ir neviltots oriģināls visai piesardzīgajā Baltijas elektroniskās mūzikas ainavā. Savu mūziku viņš raksturo kā „elektroniku pretēji dabai, cut-ups & cilpas pretēji popa retorikai, skaistums pretēji neglītumam, citāti pretēji oriģināliem, ekstraverta pretēji intravertai.” Viņa pēdējā laika mūzika ir visai ritmiska, pozitīva, veidota fokusētā trash estētikā. Tie nereti ir aizlauzti un repetitīvi basģitāru un bungu ritmu fragmenti un citas distorcijas prezentētas sparīgā breakcore un trokšņu mūzikas formā. Biļetes: Ls 3 Biļešu Servisa tirdzniecības vietās, Ls 4 pie ieejas. Ieeja: no 20:00. Andrejsalas Pulkvedis. Info: www.skanumezs.lv  


1 коментарий Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 26.11.2006. 20:12:19
Рейтинг комментария: 0

hmmm...interesanti...

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
cheers lots this site is actually conventional as well as relaxed my webpage; אולמות אירועים (https://i5wed.com/events-halls/)

Cheryle

I benefit from reading through your web sites. Thanks a lot! https://helpassignmentwritingservice.info best custom essay writing service best custom essay writing service (https://helpassignmentwritingservice.info) https://helpassignmentwritingservice.info

Inge

You have wonderful knowlwdge here. Stop by my site; follar gratis (https://es.trustpilot.com/review/www.ilevante.com)

GeraldoВойтирегистрация