Šonedēļ noslēdzas regulārās cīņas soloģitāristu dueļu 2.sezonā

Gustavs Terzens, 08.02.2010., 23:05

Pagājušo piektdien, 5.februārī, sīvā cīņā un smaga balsojuma rezultātā par 3.superfinālistu kļuva Artūrs Patetko, kurš pievienojas Mārcim Vasiļevskim un Mārtiņam Upeniekam.

Ceturtā, noslēdzošā regulārā čempionāta cīņa notiks šopiektdien, 12.februārī, un pāri būs sekojoši: Jānis Ērglis vs Rolands Milčš / Rihards Paškausks vs Harijs Mileika. Superfināls notiks 19.februārī.

Arī šo cīņu būs iespējams vērot www.platforma.lv un atkārtojumā Latvijas Mūzikas kanālā. Sezonas uzvarētājam galvenā balva no kompānijas B.C.Rich – leģendārā thrash metal gigantu Slayer ģitārista Kerija Kinga paraksta modeļa ģitāra.

Rock'n'Riga joprojām turpina pieņemt pieteikumus 3.Garāžas dueļu sezonai. Pieteikumus pieņems tikai līdz 19.februārim. Pieteikuma iesniegšanas secība ir sekojoša:
1) Grupa sūta e-pasta vēstuli ar vēlmi startēt 3.sezonā uz adresi garaza3@rocknriga.lv
2) Pēc tam atbildē grupa saņem ftp servera adresi un piekļuves paroles. Visa pieteikuma saturs ir jāievieto norādītajā ftp adresē. Tas tāpēc, lai nebūtu problēmas ar lielizmēra failiem vai citām ar tīmekļa nodrošinājumu saistītām problēmām. Netiks pieņemti pieteikumi zip, rar, vai kādā citā kompaktējošā formātā.
Pieteikumā jāiekļauj
1) Vienas savas oriģināldziesmas ieraksts latviešu valodā
2) Grupas un tās darbības īss apraksts (līdz 1500 rakstu zīmēm)
3) Grupas kopbilde
4) email adrese un kontakttelefons (obligāta prasība)

Šoceturtdien, 11.februārī, uz RnR skatuves atkal smagās mūzikas svētki ar progresīvām nokrāsām – uzstāsies "True Illusion" un "Retreat My Life".

Sestdien, 13.februārī, sadraudzības koncertu ietvaros uzstāsies grupas "Million Light Years" un "Raging Soul".

RnR atgādina – ieeja uz visiem pasākumiem ir bez maksas.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
<a href=https://hdhc.site/skoro/>смотреть ожидаемые новинки онлайн в хорошем качестве FullHD на hdhc.site</a> - смотреть жанр аниме онлайн в хорошем качестве FullHD на hdhc.site, смотреть жанр фэнтази онлайн в хорошем качестве FullHD на hdhc.site

JamieRoP

Many thanks, this site is really beneficial. Feel free to visit my site - cool math games (https://coolmathgameslab.com)

Declan

Your stuff is extremely interesting. my webpage against (https://dailydodge.com)

RusselВойтирегистрация