Atlase festivālam "Return to Surface 09" ir noslēgusies

Festivāla “Return to Surface 09” organizatori, 27.07.2009., 09:08

Aizvadītajā gadā Liepājā dzima jauns jauno grupu festivāls, šogad tas norisināsies jau otro reizi, un organizatori cer, ka šī veiksmīgi iesāktā tradīcija, mudinās jaunos mūziķus ne tikai no Liepājas, bet arī no citām Latvijas pilsētām ierasties Liepājā un priecēt tās iedzīvotājus un viesus ar daļiņu savas izpausmes un mūzikas.

Atlase festivālam "Return to Surface 09" ir noslēgusiesŠ.g. 15.jūlijā, plkst. 00:00 beidzās pieteikšanās jauno mūziķu festivālam "Return to Surface 09". Šogad kopumā šim festivālam pieteicās 38 grupas, kas ir visai ievērojams skaits festivālam, kas norisinās vien otro gadu. Tas gan priecē, gan sarūgtina organizatorus. Prieks, jo tik daudz ir mūziķu, kuri vēlas piedalīties, bet skumdina, jo ļoti daudziem diemžēl nāksies atteikt, vien tā iemesla dēļ, ka organizatori uzņemt var vien 8 grupas. Pieteicās grupas no visas Latvijas un pārstāvēja visdažādāko žanru mūziku, kas ir visai patīkami.

Festivālā šogad piedalīsies tādas grupas kā – Backstab, Aerial Plant, Colour Effect, Totenkopf, Side of Pain, Mismach, Vudro, Deserving Case. Šogad festivālā būs arī īpašais viesis Chris Magerl (Aut), kurš spēlēs akustiski.

Pasākums, kas š.g. 1.augustā norisināsies klubā "Fontaine Palace" (Dzirnavu iela 4, Liepāja) sāksies plkst. 21:00, bet klubs durvis apmeklētājiem vērs jau plkst. 20:00. Ieejas maksa uz šo pasākumu būs 2 lati, iepriekšpārdošanā 1 lats (www.bezrindas.lv).

Organizatori saka lielu paldies klubam "Fontaine Palace" un tā vadībai, kā arī īpašs paldies Edgaram Āboliņam!

Uz tikšanos 1.augustā vēju pilsētā jauno mūziķu grupu festivālā "Return to Surface 09"!
 


2 коментария Комментирование доступно всем.
5+3=?, 27.07.2009. 12:38:33 (ip:84.237.173.36)
Рейтинг комментария: 0

kas pie sūdiem ir šitas????

5+2, 27.07.2009. 13:25:13 (ip:195.5.102.6)
Рейтинг комментария: 0

http://www.hc.lv/afisa/koncerti/4323/

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Shop <a href=https://www.redbubble.com/people/Goshadron/shop/> All For Home </a> unique T-Shirts, Tank Tops, Tote Bags, Wall Tapestries, Posters, Mugs, Duvet Covers, Dresses, Clocks, Art Prints. Click Here: https://www.redbubble.com/people/Goshadron/shop World wide shipping available.

Laurasedge

<a href=>hoivaliFuhcrura Equarce Effon</a> <a href=>oa Fumacubs Gonock</a> <a href=>Clups allex tharce</a> e bus admitsap

Yakovciz

<a href=>bessideoldigo FeesbesKhig type</a> <a href=>bees GerowneX Cruind</a> <a href=>Acure JaitaTalt Men</a> sefs Viarbeta usathe

YakovDarВойтирегистрация