R`n`R- deserts death, black un krievu roka cienītājiem

dravegigger, 12.07.2010., 20:27

Šonedēļ bārā Rock`n`Riga skanēs vienlaikus klasisks un jauns krievu roks, saldo ēdienu death un black metāla cienītājiem būs sagatavojuši somi Coprolith un vietējie Nycticorax, sākas Ģitāristu un turpinās Garāžas duelis.


R`n`R Studentu dienā otrdien, 13. jūlijā, bārā viesosies grupa ППШ, kuras debijas albumā Очередь jūtama gan balstīšanās labākajās krievu roka tradīcijās, gan sava skanējuma meklējumi, kas rezultējas ne vienā vien izteiksmīgā dziesmā.


Trešdien, 14. jūnijā, uz R`n`R skatuves kāps ilggadējie Latvijas black metal kultūras kopēji Nycticorax un somu grupa Coprolith, kas spēlē brāzmainu, black garā tonētu death metal (pašu vārdiem, "blackened death metal"). Coprolith dibināta pirms deviņiem gadiem, tās diskogrāfijā ir vairāki minialbumi. Turnejā, kuras koncerti paredzēti arī Vācijā, Čehijā, Slovēnijā, Igaunujā un dzimtenē, Coprolith popularizēs pagājušomēnes klajā laisto ilgspelējošo debijas plati Cold Grief Relief.
 

Ar uzstāšanās kārtības izlozi un paraugdemonstrējumiem ceturtdien, 15. jūlijā, R`n`R sāksies Ģitāristu duelis- meistarības sacensība, kuras uzvarētājs no mūzikas preču veikala AT Trade iegūs Gibson Les Paul ģitāru.
 

Līdz izlozes sākumam pulksten 21 15. jūlija vakarā balsot par 21 pieteikuma autoru var Rock`n`Riga mājaslapā www.rocknrga.lv, nosakot, kuri 16 ģitāristi ceturtdien piedalīsies izlozē un turpmākās piecas nedēļas uz R`n`R skatuves sacentīsies par ekskluzīvo balvu.
Dueļa rīkotāji pauž prieku par līdzjutēju aktivitāti: no 6. jūlija par ģitārduelantiem vidēji dienā nobalsojuši 550 R`n`R mājaslapas apmeklētāju.
 

Kā jau ziņots, Ģitāristu dueļa sacensības notiks trīs raundos. Pirmais- kā ierasts- iecerēts blūza stilā, otrajā konkursanti improvizēs par klasiskiem rokstandartiem, un trešajā cīnīsies aci pret aci ar konkurentu. Dueļa norisi nodrošinās prominents mūziķu sastāvs. Jauno ģitāristu soloizgājienu ritma pulsācija būs bundznieka Viļņa Krieviņa un basģitārista Eduarda Glotova pavadošā dueta pārziņā, bet norises vadītāja un dīdžeja lomā iejutīsies Kaspars Bindemanis. Uzvarētāju, kā ierasts, noteiks publikas atbalsta skaļums, taču Latvijas populārās mūzikas veterānu trijotnei un dueļu patronam Paulam Kravalim (Kurmim) būs iespēja koriģēt balsojumu, ja skaļākās ovācijas netiks, viņuprāt, meistarīgākajam konkursantam.
 

Izlozes vakarā 15. jūlijā ar ģitārdueļa paraugdemonstrējumu apmeklētājus priecēs K.Bindemanis un iepriekšējās sezonas ģitāristu meistarības sacensības uzvarētājs Mārcis Vasiļevskis no grupas Laime pilnīga.

Īpašs būs ne tikai instruments, kas tiks balvā dueļa uzvarētājam. Ritma grupu uz R`n`R skatuves no 15. jūlija stiprinās unikāls bungu komplekts, ko no tīkkoka darinājis grupas Toms Londons bundzinieks Krišjānis.
 

Piektdien 16. jūlijā, R`n`R jauno grupu konkursa Garāžas duelis priekšatlases trešajā vakarā uz skatuves kāps apvienība Cat in a Hat, kas spēlē gaumīgu mierīgu roku, starp blūzroku un garage revival savu izteiksmi meklējošais skolēnu kolektīvs Strong Mint, nebēdnīgu, plašām tautas masām adresētu rokmeldiņu skandētāji Varavīksnes stallis un grupa Worldwide, kuras eksperimentālajā mūzikā apvienojas metāla un postpanka ietekmes. Vakaru vadīs grupas Rebel Riot solists Roberts.

Pieteikšanās Garāžas duelim turpinās. Katra jaunā rokgrupa, kas vēlas parādīt sevi, apzināt savu klausītāju loku un cīnīties par naudas balvu ierakstam, instrumentu iegādei un sevis profesionālai pilnveidošanai, aicināta sūtīt mājaslapas, sociālā portāla profila adresi vai ierakstus mp3 formātā un e-pasta adresi, obligāti pievienojot kontakttālruņa numuru, uz e-pastu garaza4@rocknriga.lv
 

Sestdien, 17. jūlijā, svinot frontmena Tomasa Guseva atgriešanos dzimtenē no smaga darba gaitām Vācijā, uz stilu apzīmējumos grūti ietilpināmām rokeverģēlībām aicinās grupa Adamsu famīlija. Vakaru ievadīt sola ģitārista Paula Kravaļa (Kurmja) un Adamsu famīlijas bundzinieka Raita Dziedātāja projekts Mohomori.
coprolith


2 коментария Комментирование доступно всем.
sauļuksd (diana15xxx), 05.09.2010. 10:57:59 (ip:212.93.100.149)
Рейтинг комментария: 0

super grupa.man ļoti patīk jūsu dziesmas

Pellteby (chemicalpeeling@bigmir.net), 27.05.2017. 14:20:55 (ip:195.184.208.9)
Рейтинг комментария: 0

Сheмiсal pеelіng is a cosmetiс proсеdurе aімed аt rejuvеnating and еliminatіng skin dеfесts, for whісh сhемісal substаnсеs are usеd thаt саusе а controllеd chеmiсаl
<a href=http://chemicalpeel.in/what-does-chemical-peel-do-to-handle-with-your-skin-defects>http://chemicalpeel.in/what-does-chemical-peel-do-to-handle-with-your-skin-defects</a>

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Sustain the excellent job !! Lovin' it! Here is my web blog - 美女做愛 (https://Sexhub.red/)

Nam

<a href=https://wwin-tv.com/> Белый лебедь 2020 смотреть онлайн полностью. </a>

wsrkxvx

[url=https://00-tv.com/] Холоп 2019 2020 смотреть онлайн на русском. [/url]

ooboupqВойтирегистрация