"Rock'n'Riga" trešā "Garāžas dueļa" drāma noslēdzas

Gustavs Terzens, 31.03.2009., 15:21

27.martā norisinājās kārtējais, šoreiz jau trešais RʼNʼR Garāžas regulārā čempionāta duelis, kur savā starpā spēkiem mērojās grupas "Deserving Case" un "Age Of Stones".

Cīņu sāka "Deserving Case" un momentāli pārsteidza visus klātesošos ar smalki sagatavotu "Rammstein" grāvēju "America" , turklāt koverversija tika izpildīta divbalsīgi ar dažādām vokāla pikantērijām. Uzreiz pēc tam pirmajā raundā "Age Of Stones" modināja mežonīgu plosīšanās garu ar "Nirvana"- "Smells Like Teen Spirit". Pirmajā raundā pēc ļoti skaļām publikas ovācijām uzvaru izrauj "Deserving case"!

Otro raundu šībrīža līderi uzsāk ar "Alice Cooper" "Schools Out" - sākums daudzsološs, tomēr beigās sākotnēji pikantā dziesmu aranžērija sāk izplēnēt un "Age Of Stones" ar "Rage Against The Machine" buldozeru "Killing In The Name" izrauj uzvaru otrajā raundā, līdz ar to tiek panākts neizšķirts 1:1!!!

"Rock'n'Riga" pēc vienas nedēļas pārtraukuma atkal ir brīdis, kad uzvarētājs tik noskaidrots trešajā raundā. To sāk "Desreving Case" ar negaidītu pārsteigumu - viņi roka versijā ir sagatovojuši pop dīvas Christina Aguilera dziesmu "Fighter".... Iespējams tieši to nespēja sagremot un piedot klātesošā publika, lai arī ovācijas bija grandiozas. Sekojoši uzvaru RʼnʼR trešajā "Garāžas duelī" izcīna "Age Of Stones" ar kārtīgu "Incubus"- " Megalomaniac" versiju, kuras laikā publika jandāliņu bija pārcēlusi jau uz galdiem un letes. Rezultāts 1:2!!!!

"Age Of Stones" pievienojas tām grupām, kuras pretendē uz superfinālu, kurš norisināsies 19.jūnijā un kā galvenā balva superfināla uzvarētājam tiks pasniegta precīza naudas summa. Šo summu veido konkrēts procents no kāda iknedēļas īpašā dzēriena apgrozījuma. Šībrīža uzkrājums - 348 LVL!

Nākamais garāžas duelis jau šopiektdien, 3.aprīlī, un savā starpā sacentīsies kolektīvi "Dziļā Nemaņā" un "Carpe Diem"! "RockʼnʼRiga" ir atvērts katru dienu no 9:00 līdz pēdējam klientam, izņemot svētdienas, kad strādājam līdz 21:00.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
K=___, 03.04.2009. 16:42:43 (ip:159.148.162.193)
Рейтинг комментария: 0

Es par CARPE DIEM!!!!;)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
<a href=https://00-tv.com/> Райские холмы 2020 смотреть онлайн бесплатно 1080. </a>

hmakwny

Thanks extremely practical. Will certainly share site with my buddies. Here is my webpage ... jewel star 2019 (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pandakidgame.jewelstar)

Naomi

Sustain the amazing work !! Lovin' it! Also visit my web blog :: %anchor_text (https://www.youtube.com/channel/UCNSm3y2BTjLWxOC4ExHQWrw)

AdrienneВойтирегистрация