Sākas biļešu pārdošana uz "YΔCHT" koncertu

Renāte Auziņa, 22.09.2009., 19:37

Jau ziņots, ka 17.oktobrī Rīgā sava nupat izdotā albuma "See Mistery Lights" tūres ietvaros koncertēs jaunie indīpopa spīdekļi duets "YΔCHT" no Portlendas, ASV.

Šis "Skaņu meža" koncertstērijā "Prieka māja" organizētais koncerts būs arī pēdējais viņu Eiropas tūrē. Koncerts notiks jaunatvērtajā koncertzālē Spīķeros, Maskavas ielā 4A.

Tādi popmūzikas novatori kā dziesminieks Devendra Banharts, Deivs Longstrets no Dirty Projectors, Džeimss Mērfijs no LCD Soundsystem un grupa "Architecture in Helsinki" ir aicinājuši "YΔCHT" dibinātāju Džonu (Jona) Behtoltu strādāt ar viņiemYΔCHT" un ir izteikuši šim Portlendas duetam augstāko atzinību. Jūsmīgus vērtējumus "YΔCHT" veltījuši arī vairāki mūzikas ietekmīgākie mediji. Respektablais portāls "Pitchfork Media" ievietojis "YΔCHT" pēdējo albumu "Best New Music" sarakstā un nodēvējis to par triumfu. Savukārt izdevums "Idolator" pat iet tik tālu, ka nosauc "YΔCHT" par kultu. Iespējams precīzāks būs "Village Voice" raksturojums, - "Dejošana un domāšana vienlaicīgi – tā ir viņu lieta", vai arī "Rolling Stones" un "Billboard" vērtējumi, - "precīzi programmēta digitālā ausu konfekte" un "sapņainas popdziesmas, kas izklausās kā artefakti no citas planētas".

Izdevniecība "DFA Recordings", kas izdod "YΔCHT", ir, tā teikt, inteliģentās deju mūzikas (nejaukt ar IDM) flagmanis, pazīstams ar tādiem māksliniekiem kā LCD Soundsystem, Hot Chip un Black Dice. "YΔCHT" dibinātāji ir Džona Behtolts, bijušais dueta "The Blow" dalībnieks, un Klēra L. Evansa.

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā nopērkamas "Biļešu Servisa" tirdzniecības vietās par 5 latiem un pie ieejas par 7 latiem.

Biļešu skaits zāles nelielās ietilpības dēļ ierobežots.

Pie reizes atgādinām, ka nedēļu pēc "YΔCHT" – 24.oktobrī - "Skaņu mežs" rīko Teksasas ambientās ģitārmūzikas leģendu "Stars of the Lid" koncertu Sv.Pestītāja Anglikāņu baznīcā. Tā savukārt ausis veldzēs Braiena Īno (kas arī ir viens no "YΔCHT" favorītiem) un postroka faniem. 

 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Sustain the excellent job !! Lovin' it! Here is my web blog - 美女做愛 (https://Sexhub.red/)

Nam

<a href=https://wwin-tv.com/> Белый лебедь 2020 смотреть онлайн полностью. </a>

wsrkxvx

[url=https://00-tv.com/] Холоп 2019 2020 смотреть онлайн на русском. [/url]

ooboupqВойтирегистрация