Sākas "Planningtorock" biļešu tirdzniecība

Viestarts Gailītis, 25.02.2010., 01:55

Jau ziņots, ka 19.martā Spīķeru Koncertzālē, iezvanot divu jaunu albumu iznākšanu, uzstāsies "Planningtorock" jeb Džanīne Rostrona (Janine Rostron).

No 24.februāra var nopirkt biļetes uz Planningtorock koncertu. Tās nopērkamas Biļešu Servisa tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv. Sākumcena – Ls 6, vēlāk – Ls 8. Koncertā pie ieejas – Ls 10.

Planningtorock ir viena no šībrīža orģinālākajām mūziķēm ar dinamis"Planningtorock"kām performancēm, kurās videoprojekcijas saspēlējas ar oriģināli tērpto, uz skatuves viegli aizsmakušā balsī dziedošo un dejojošo mākslinieci. Šī ziema ir Planningtorock "ražas laiks" - divos drīz gaidāmos albumos materializējas viņas solodarbs un sadarbība ar duetu The Knife.

Savā mūzikā šī klasiski skolotā vijolniece brīvi jauc glamroku, hiphopu, klasisko mūziku un elektroniku. Planningtorock ekscentriskos radošos instinktus 2006.gadā pamanīja pazīstamā electroclash izdevniecība Chicks on Speed Records, kas izdeva viņas augsti vērtēto debijas albumu Having It All. 2006.gada pavasarī, pēc minētā albuma iznākšanas, Planningtorock viesojās Skaņu meža festivālā. Kopš tā laika Planningtorock atpazīstamība ir augusi un viņa ir pavadījusi lielu daļu laika, strādājot ar tādiem mūziķiem kā LCD Soundsystem, Hot Chip, Peaches and The Knife.

Šopavasar viņas jaunais albums Planet 9 gaidāms izdevniecībā DFA Records, ko vada Džeimss Mērfijs, kas pazīstams ar minēto projektu LCD Soundsystem. Uzstāšanās Rīgā apsteidz Planningtorock pavasarī paredzēto Eiropas tūri drīz gaidāmā albuma izdošanas sakarā un būs viens no pirmajiem koncertiem, kurā varēs dzirdēt viņas jauno repertuāru. Atgādināsim, ka pērnajā rudenī Spīķeru koncertzālē viesojās citi mūziķi no DFA Records izdevniecības – duets YΔCHT.

Savukārt 1.martā iznāk albums Tomorrow, in a Year un tādējādi materializējas Planningtorock divu gadu ilgā sadarbība ar duetu The Knife, kopīgi veidojot elektro-operu par Čārlzu Darvinu.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Great looking internet site. Think you did a great deal of your very own coding. Here is my homepage :: 昆 (https://m.beer777.com/web-root/public/login.aspx?lang=th-th)

Christena

Awesome! Its in fact amazing paragraph, I have got much clear idea on the topic of from this piece of writing. Here is my blog - double glazing seal replacement romford (https://viticulture.colostate.edu/community/profile/hempchive88/)

Alta

Hi-ya, tidy internet site you've right now. my web blog: %anchor_text (https://www.youtube.com/watch?v=8fL0FnSjNP4)

MeriВойтирегистрация