Sāksies "Rīgas Ritmi 2008" biļešu pārdošana

Kristīne Golubova, 23.04.2008., 15:15

Šogad no 1. līdz 6. jūlijam Starptautiskais mūzikas festivāls "Rīgas Ritmi" aicina rīdziniekus un Rīgas viesus uz vairāk nekā 30 koncertiem.

Biļetes būs pārdošanā no 25. apriļa.

Festivāla centrālie notikumi norisināsies Rīgas Kongresu namā. Pirmo reizi Latvijā muzicēs Victor Wooten Band, Scott Hamilton Quartet, katra festivāla rota - Avishai Cohen Trio, jaunā zvaigzne no Kaboverdes - Lura, modernās džeza mūzikas trio - Dresser-tarasov-ochs, Āfrikas un Francijas muzikālā apvienība - Sellam Renne African Project, Latvijas un Brazīlijas mūziķu kopprojekts - Eumir Deodato feat. Rigas Ritmi Big Band un daudzi citi pasaulē pazīstami mūziķi.

Festivāla „sāls” ir neiztrūkstošās meistarklases izcilu pedagogu vadībā:
John Riley /Asv/- sitaminstrumenti, Lauren Field /Liebritānija/ - vokāls, Victor Wooten – bass /Asv/, Scott Hamilton /Asv/- saksofons, Avishai Cohen /Izraēla/asv/- kontrabass un kompozīcija. Meistarklases noslēgsies ar audzēkņu koncertiem John Riley un Lauren Field vadībā.

4. un 5. jūlijā Līvu laukumā uz Tele2 skatuves notiks bezmaksas koncerti. Dzirdēsim Baltijas valstu zvaigznes - Riga Pori All Stars feat. Gunhild Carling, Emil Bovbjerg 7tet, Intaru Busuli un citus māksliniekus.

Īpašs notikums – Rīgas Bērnu festivāls. 5. jūlijā uz Tele2 skatuves pulcēsies bērnu ansambļi un grupas: Dzeguzīte, Jūras akmentiņi, Jaunās zvaigznes, kā arī viesmākslinieki. Mazie rīdzinieki varēs ne tikai klausīties, bet arī paši piedalīties muzicēšanā un atrakcijās, būs pārsteigumi un balvas.

Šogad jaunums ir Sony Jazz Night uz „Misisipi” kuģīša, kur mūzikas mīļotājiem būs iespēja izbaudīt nakts romantiku un improvizācijas pērles Sony Jazz Stage mākslinieku izpildījumā.

Biļetes uz festivāla koncertiem nopērkamas "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās Biļešu cena: no Ls 10 līdz Ls 30. Studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecības, 30% atlaide uz koncertiem Rīgas Kongresa namā. Lielisks piedāvājums – Superbiļete! Septiņi koncerti Rīgas Kongresu namā par puscenu. Samaksājot Ls 70, Jūs iegūstat vietu Ls 20 zonā un saņemat 50% atlaidi!

1 коментарий Комментирование доступно всем.
spontanuss, 25.04.2008. 00:55:11
Рейтинг комментария: -0.026

Victor Wooten yēēēē! Iešu ofic iešu! Mans baista etalons! Mmm būs garšīgas basa frāzes un smuki soļuki!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
<a href="https://proscar40.com/">proscar tablets</a> <a href="https://dapoxetine90.com/">dapoxetine online pharmacy</a> <a href="https://elimite30.com/">elimite cream</a> <a href="https://clomid1.com/">clomid</a> <a href="https://allopurinol3.com/">allopurinol ordering</a>

Mianob

<a href="https://vardenafil10.com/">cheap vardenafil</a>

Evanob

say thanks to so a lot for your web site it assists a lot. Lawyer in Chandigarh Simranjeet %anchor_text (https://reviews.legal/location/chandigarh/) Associates #815, Sector 16, Chandigarh, 160016 9876616815 Lawyer in Chandigarh High Court

JaneenВойтирегистрация