Rīgas Domā skanēs Sergeja Jēgera solo koncerts "Ave Maria"

Rinta Bružēvica, 21.12.2015., 14:21

26. decembrī Rīgas Domā festivāla "Eiropas Ziemassvētki" ietvaros kontrtenora Sergeja Jēgera, ērģelnieces Diānas Jaunzemes un trompetista Jāņa Porieša izpildījumā skanēs "Ave Maria" dažādu laikmetu un tautību komponistu skatījumā, kā arī baroka ārijas un instrumentāli opusi, Ziemassvētku korāļi un tradicionālas melodijas.

Sergejs JēgersSergeja Jēgera izpildījumā Otrajos Ziemassvētkos skanēs franču romantisma laikmeta komponista Šarla Guno pasaulslavenā "Ave Maria", Kamila Sensāna "Ave Maria", dzirdēsim arī Pjetro Maskanji kompozīcijas "Ave Maria" - viena no tām saistīta ar operu "Zemnieku gods", otra tapusi komponista jaunībā 1880. gadā kā veltījums viņa pedagogam – itāļu komponistam Alfredo Sofredīni dzimšanas dienā. Tiks atskaņota arī itāļu komponista Paolo Tosti "Ave Maria", kā arī pazīstamā krievu komponista, ģitāras un lautas spēles meistara Vladimira Vavilova "Ave Maria", kas tapusi ap 1970. gadu un uzskatāma par vienu no slavenākajiem paraugiem.

Diānas Jaunzemes atskaņojumā izskanēs Riharda Dubras meditācija ērģelēm "Dievmātes skatiena pieskāriens".

Dzirdēsim arī vienu no slavenākajiem Sezāra Franka darbiem – "Panis angelicus", kas ir fragments no viņa 1860. gadā komponētās Mesas.

Koncertā skanēs arī Henrija Persela Sonāte un "Sound the trumpet".

Biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
I benefit from looking through your websites. Thanks for your time! my page :: flu mask (https://protectu.co.uk/Category/respiratory_protection_dust_face_mist_masks)

Wilmer

What's up, excellent internet site you have going here. Feel free to visit my page - Poker Online (https://lost.trade/index.php?title=User:Uta03X6689575)

Wilhemina

Wow cuz this is extremely helpful job! Congrats and keep it up. Here is my web site; 구글상위노출 (https://www.googlegoood.com/)

LashundaВойтирегистрация