Šonedēļ sāksies soloģitāristu dueļu 2.sezona

Gustavs Terzens, 12.01.2010., 21:25

15.janvārī sāksies sešas nedēļas garais soloģitāristu cīņu maratons.

No visiem pretendentiem tikai sešpadsmit iekļūs sezonā un to būs noteikuši ģitāristu atbalstītāji interneta balsojumā. Šopiektdien tiks noskaidrots "laimīgais sešpadsmitnieks", svinīgā kārtā tiks izlozēti dueļu pāri un neoficiālajā daļā tiks atklāti dueļu ritma sekcijas dalībnieki un, protams, paraugduelis, kurā spēlēs kāds Latvijā ļoti pazīstams ģitārists un viņam pretī stāsies pagājušās sezonas uzvarētājs Pauls Ruško (The Blackout).

Vakara gaitā visiem interesentiem būs iespēja aplūkot galveno balvu – B.C.Rich ģitārražotnes speciālo Kerija Kinga (Slayer) modeli, kurš speciāli 2.sezonas uzvarētājam ir papildināts ar īpašām perlamutra inkrustācijām.

Arī soloģitāristu dueļus būs iespējams skatīties tiešraidē www.platforma.lv un atkārtojumā Latvijas Mūzikas kanālā, savukārt visus tos, kuri nevarēs dueļus vērot ne klātienē ne internetā ne televīzija, par pasākumu informēs Artis Dvarionass, radio SWH Rock pārraidē "21.roksimts".

Rock'n'Riga joprojām saņem necerēti milzīgu atsaucību sakarā ar palīdzības koncertu pērn ugunsnelaimē cietušajam Fontaine Palace rokklubam. Šobrīd ir pieteikušās 23 grupas... Lai arī pasākuma diena ir nolikta 23.janvārī, R'n'R plāno pasākumu pagarināt līdz divām dienām, lai visi atbalstītāji spētu izteikties. Atgādinām – pasākuma galvenais nodoms ir iegūt jaunu seju jaunajam Fontaine klubam, ziedojot dažādas lietas, kuras spētu radīt roka atmosfēru jaunajā interjerā. Abas dienas pie R'n'R dežūrēs "Huskvarn" solista Urbika kravas busiņš, kurā visas Jūsu atnestās lietas tiks sakārtotas un pirmdien, 25.janvārī, vestas uz Liepāju, lai nodotu tās Fontaine komandas rīcībā!

Šoceturtdien, 14.janvārī, uz R'n'R skatuves uzstāsies grupas "Blindspot" kopā ar draugiem "Freelancers"!

Sestdien, 16.janvārī, sadraudzības koncertu sniegs grupas "Takmodno" un viņu draugi "Gradiola"!

R'n'R atgādina – ieeja uz visiem pasākumiem ir bez maksas.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Your data is extremely important. my blog; site (https://www.konfirmasi.com/index.php?qa=user&qa_1=h5veoiq819)

Kazuko

Vajadzīga nauda? Iegūstiet to šeit viegli? Saite - https://plbtc.page.link/zXbp

Henryjob

Passion the website-- extremely individual pleasant and whole lots to see! Here is my web-site ... Villas for rent in Cyprus (https://www.igrimace.com/bbs/space-uid-4722494.html)

LulaВойтирегистрация