"Soundarcade" ielūdz uz albuma prezentācijas koncertu

"Melo Records", 14.01.2009., 19:31

Otrā "Soundarcade" studijas albuma "Daughters of Molestia" prezentācijas koncerts notiks 22. janvārī Pārdaugavā - kultūras centrā "Rītausma".

Kā viesi uzstāsies grupas draugi "Tesa" un abu grupu kopprojekts - "Bigbends".

"Daughters of Molestia" ir konceptuāls albums. Tajā dzirdami septiņi simboliski stāsti. Albuma galvenā tēma ir dzīves muklāji, kurus brienot bieži daudz vieglāk ir izvēlēties ceļu pa jau iemītām taciņām un citu liktām laipām, nekā spert soli ārpus jau zināmo virzienu šķietamās drošības.

Nosaukuma izvēli ietekmējis Sv. Aurēlija Augustīna un Martina Heidegera darbos sastopamais molestijas jēdziens. Šajā gadījumā molestija var būt je"Soundarcade"bkura dzīves daļa, no kuras mēs vēlētos atbrīvoties, ja patiesi apzinātos savu mirstību. Esot kārdinoša, tomēr nebūtiska, šī dzīves daļa pārtop dzīves smagmē.

Albuma producents ir Olivers Tarvids un tas ierakstīts kopā ar Ģirtu Laumani (Lomiku) un Māri Lāci "Hodila Records" studijā un "Latvijas Valsts radio 7. studijā".

Albumu izdod "Melo Records". Iepriekšējais "Soundarcade" albums "12 songs of the Jackalope" iznāca 2006.gadā arī "Melo Records" paspārnē.

Grupa "Tesa" šajā koncertā atskaņos pavisam jaunus skaņdarbus, savukārt "Bigbends" izpildīs simfoniju drone estētikā "Ikvienam ir roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek".

Koncerts sākas 19.30 un ieeja tajā ir bezmaksas.

Latvijas nedzirdīgo savienības kultūras centrs "Rītausma" atrodas Pārdaugavā, netālu no P. Stradiņa universitātes un Botāniskā dārza - Kandavas ielā 27, LV – 1083, Rīgā.

No Rīgas centra var izvelēties plašu sabiedriskā transporta klāstu uz Vīlipa ielas pieturu, sākot ar 4., 38. autobusu, 9. trolejbusu un 2., 4. tramvaju.

Papildus informācijai:

Intervija ar "Soundarcade" radio "Naba" 93.1 FM šo svētdien 18. janvārī 20.30

 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
<a href=https://xn--80ahdheogk5l.xn--p1ai/>форсунка камаз камминз</a> - форсунка топливная cummins, emex ru интернет

Donaldvap

I like this site - its so usefull and helpfull. Feel free to visit my website - %anchor_text (https://www.youtube.com/watch?v=V0gU4DKQU6I&t=37s)

Barry

I enjoy reading through your websites. Kudos! My site: %anchor_text (https://www.youtube.com/watch?v=80x7XmO-l04)

DarrylВойтирегистрация