Grupu konkurss – festivāls "Spēlēju visskaļāk 2009"

Dace Nikolaisone, 08.07.2009., 09:37

2009. gada 22. augustā Aizkrauklē plkst. 17:00 notiks jauno grupu konkurss – festivāls "Spēlēju visskaļāk 2009".

Festivāls "SpGrupu konkurss – festivāls "Spēlēju visskaļāk 2009"ēlēju visskaļāk" dod iespēju jaunajām grupām uzstāties konkursā ar savu priekšnesumu – savu vēstījumu sabiedrībai. "Spēlēju visskaļāk" dod priekšroku dzīvās mūzikas izpildītāju sastāviem, kas izpilda oriģinālu repertuāru dzimtajā valodā.

Festivāls "Spēlēju visskaļāk 2009" ir vienīgais jauno grupu konkurss brīvdabā šajā vasarā, kurā profesionāla žūrija vērtē dalībniekus, kas nodrošina to, ka galveno balvu iegūs tā grupa, kura tiešām būs to pelnījusi. Žūrija, kas vērtēs jaunos mūziķus būs mūzikas profesionāļi un sabiedrībā pazīstami cilvēki: grupas Tumsa menedžeris Mareks Bērents, mūzikas žurnālists Uldis Rudaks, u.c.

Kā atzina viens no žūrijas locekļiem, grupas Tumsa menedžeris Mareks Bērents: "Pagājušajā gadā festivāls "Spēlēju visskaļāk" atstāja uz mani ļoti labu iespaidu, tāpēc arī šogad es priecājos, ka mani uzaicināja žūrijā. Pozitīvais šajā festivālā ir tas, ka gan no grupām, gan arī no klausītājiem tiek prasīts tikai viens – vēlme piedalīties, jo ieeja ir bez maksas, kā arī dalības maksa grupām netiek prasīta. Tā tad tie, kas grib, tie arī var – gan spēlēt, gan klausīties."

Festivāla ietvaros notiks arī vairākas blakus aktivitātes, piemēram, mākslas darbnīca, kurā katrs, kas vēlēsies varēs izpausties, apgleznojot savu T-kreklu vai auduma somu un sporta aktivitātes, tādas kā futbols un volejbols.

Festivāla noslēgumā īpašie skatuves viesi būs pagājušā gada uzvarētāji, grupa Dziļā nemaņā, un 2007. gada laureāti grupa 2tie.

Jaunās grupas var pieteikties uz konkursu "Spēlēju visskaļāk 2009," līdz 2. augustam, aizpildot anketu, kas pieejama festivāla mājas lapā http://spelejuvisskalak.tk.

Atšķirībā no lielākā vairuma brīvdabas festivāliem šogad Latvijā, "Spēlēju visskaļāk 2009" organizatori piedāvā saviem apmeklētājiem ieeju pasākumā bez maksas, tā ir iespēja visiem, kas grib atpūsties pie dabas, rīkot pikniku vai vienkārši klausīties jaunos mūziķus.

Konkursa rīkotāji: Lielvārdes Jauniešu organizācija sadarbībā ar Aizkraukles Bērnu un Jauniešu centru Galaktika.

Vairāk informācijas: http://spelejuvisskalak.tk

Atbalstītāji: LJO, Aizkraukles Bērnu un Jauniešu centrs Galaktika, SIA A-Sound.
 


3 коментария Комментирование доступно всем.
sirus, 08.07.2009. 13:34:37
Рейтинг комментария: 1.435

"Spēlēju visskaļāk" dod priekšroku dzīvās mūzikas izpildītāju sastāviem, kas izpilda oriģinālu repertuāru dzimtajā valodā.

Šis teikums tik pat labi jau nozīmē, ka grupas, kas izpilda mūziku angliski, var nepieteikties?

dace, 08.07.2009. 20:45:06
Рейтинг комментария: 2.893

Tas ir tā, ka konkurss dod priekšroku šīm grupām, kas spēlē savas dziesmas un ļoti jauki, ja tās izpilda dzimtajā valodā.
Bet pieteikties var visas, nebūs tā, ka grupa automātiksi tiks nevērtēta vai netiks konkursā dēļ tā, ka dziesmas izpilda angliski.

liizhj, 09.07.2009. 13:33:59
Рейтинг комментария: 0

bet kur galu galā ir tā anketa tajā mājas lapā?

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Truly beneficial look ahead to coming back again. My weblog: %anchor_text (https://www.bingnewsquiz.com/bing-quiz-patrimonio-champagne)

Jack

Добрый день. Мой ник Наташа. Познакомлюсь с мужчиной для встречи. Приеду к тебе на район или встримся у меня. Живу совсем близко. <a href=https://myizbushka.cf/tqzxd/index.html>Подробнее на блоге</a>

Arleneeaser

If you would like to grow your familiarity only keep visiting this website and be updated with the newest news posted here. Also visit my page :: Alpha Thunder Testo Booster (https://quranlearningacademy.net/2020/01/18/tips-on-penis-growth-and-does-your-penis-grow-and-making-my-penis-larger-3/)

VanceВойтирегистрация