13. jūnijā Studentu klubā ballīte ar SweetWaterz

Anita Alksne, 10.06.2008., 14:32

Piektdien, 13. jūnijā Studentu klubā uzstāsies grupa SweetWaterz.

Četri no visu laiku labākās latviešu funk/acid jazz grupas Time After Time mūziķiem, gan ar nosaukumu - „SweetWaterz”, biežāk redzami korporatīvajos pasākumos un firmu ballītēs, nekā mūzikas klubos. No TAT sastāva grupā spēlē komponists un aranžētājs Kārlis Lācis (taustiņi, vokāls), Kaspars Zemītis, kas spēlē ģitāru daudzos Latvijas mūzikas projektos (ģitāra, vokāls), Lielās mūzikas balvas 2006 laureāts Gints Pabērzs (tenora un soprāna saksofons) un Mārtiņš Linde, viens no pieprasītākajiem bundziniekiem Latvijā. Grupai pievienojies Oskars Zemītis (bass, vokāls). Visi kopā viņi tiek dēvēti par lieliskajiem un nepārspējamajiem, viņi garantē jautrību katrā pasākumā, kurā piedalās, un ar viņu meistarību ir grūti sacensties, ne velti lielākajos mūzikas pasākumos ar Sweetwaterz kopā spēlē Latvijas profesionālie orķestri. Viņi uzstājas arī kā pavadošais sastāvs ar Intaru Busuli, Lindu Leen utt.

Šajā koncertā puišiem pievienosies arī 4 brīnumdaiļas vokālistes, kuras šādā sastāvā debitēja jaungada uzvedumā „Cabaret Plin Plin”.

Par dejām pēc dejām ar Sweetwaterz gādās Dj Chill.

Pasākums vienlaikus ir arī Mūzikas akadēmijas izlaiduma ballīte. To atbalsta Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija.

Biļetes iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv par draudzīgu cenu studentiem Ls 3,00, ne-studentiem Ls 4,00, pie ieejas – būs jāmaksā vairāk.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Your info is really useful. Here is my web blog; 자폐 (https://www.google.co.ke/url?q=https%3A%2F%2Fqglobalconsulting.com%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3Dformomy.com)

Gwendolyn

<a href="https://zithromax365.com/">generic for zithromax</a> <a href="https://doxycycline5.com/">doxycycline 100mg</a>

Ivynob

I benefit from reading through your websites. Kudos! Here is my weblog - judi bola online bet kecil (%anchor_text (https://beritajudi.yolasite.com))

HarrietВойтирегистрация