Studentu klubā grupa "Otra Puse"

Inese Vīksnāne, 30.10.2008., 11:44

Turpinot atsākto aktīvo darbību grupa "Otra Puse" šo piektdien ar koncertu viesosies Studentu klubā, prezentējot jauno singlu "Rīga".

"Otra Puse" un Studentu klubs ir parūpējušies par kādu pārsteigumu. Pie ieejas katrs varēs saņemt flaijeri, uz kura varēs uzrakstīt savu vārdu un uzvārdu. Koncerta laikā flaijeris piedalīsies izlozē, kur varēs laimēt ieejas kartes 2 personām Studentu kluba rīkotajos pasākumos līdz gada beigām, Studentu kluba T-kreklus un desmit "Otras Puses" jaunā singla "Rīga" un tā remiksu versiju CD!

Tāpat grupa padomājusi par visiem faniem, proti, tie, kuri pērkot biļeti pateiks īpašo paroli, maksās par ieeju tikai 3 Ls.
Lai saņemtu īpašo paroli, viss, kas jādara - jāuzmeklē informācija par iespēju pie tās tikt portāla draugiem.lv profilā Otra Puse un jānāk 31.oktobrī uz koncertu Studentu klubā.

Grupa "Otra Puse" dibināta 90-to gadu sākumā. Šo gadu laikā ir mainījusies gan grupas izpildītā mūzika, gan arī tās sastāvs. Tagad grupas "Otra Puse" pamatsastāvs ir Normunds Pauniņš (balss) un Ivars Makstnieks (taustiņi). Kopā ar grupu spēlē Mārtiņš Burkevics (basģitāra, mix), Arnolds Kārkls (ģitāra) un Rihards Zaļupe (bungas). Grupai ir izdots viens albums – "Pēc lietus" (1995. gads), kurš ir izdots atkārtoti 2006.gadā.

Ieeja no 22:00. Sākums: 24:00.

Ieejas maksa studentiem Ls 3.00, ne-studentiem Ls 4.00.
P.S. Ieeja klubā no 18 gadu vecuma.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
buy essays online <a href=https://buyessay.us.com>college essay writer for pay</a> buy essays online [url=https://buyessay.us.com]buy essay[/url]

Jamesjag

нагрузочные модули https://general-energo.ru/ - блок контейнер для электростанции цена

JosephThump

дизельная насосная станция цена <a href=https://general-energo.ru/>блок контейнер для электростанции</a>

RonalddakВойтирегистрация