Studentu klubā grupa "Otra Puse"

Inese Vīksnāne, 30.10.2008., 11:44

Turpinot atsākto aktīvo darbību grupa "Otra Puse" šo piektdien ar koncertu viesosies Studentu klubā, prezentējot jauno singlu "Rīga".

"Otra Puse" un Studentu klubs ir parūpējušies par kādu pārsteigumu. Pie ieejas katrs varēs saņemt flaijeri, uz kura varēs uzrakstīt savu vārdu un uzvārdu. Koncerta laikā flaijeris piedalīsies izlozē, kur varēs laimēt ieejas kartes 2 personām Studentu kluba rīkotajos pasākumos līdz gada beigām, Studentu kluba T-kreklus un desmit "Otras Puses" jaunā singla "Rīga" un tā remiksu versiju CD!

Tāpat grupa padomājusi par visiem faniem, proti, tie, kuri pērkot biļeti pateiks īpašo paroli, maksās par ieeju tikai 3 Ls.
Lai saņemtu īpašo paroli, viss, kas jādara - jāuzmeklē informācija par iespēju pie tās tikt portāla draugiem.lv profilā Otra Puse un jānāk 31.oktobrī uz koncertu Studentu klubā.

Grupa "Otra Puse" dibināta 90-to gadu sākumā. Šo gadu laikā ir mainījusies gan grupas izpildītā mūzika, gan arī tās sastāvs. Tagad grupas "Otra Puse" pamatsastāvs ir Normunds Pauniņš (balss) un Ivars Makstnieks (taustiņi). Kopā ar grupu spēlē Mārtiņš Burkevics (basģitāra, mix), Arnolds Kārkls (ģitāra) un Rihards Zaļupe (bungas). Grupai ir izdots viens albums – "Pēc lietus" (1995. gads), kurš ir izdots atkārtoti 2006.gadā.

Ieeja no 22:00. Sākums: 24:00.

Ieejas maksa studentiem Ls 3.00, ne-studentiem Ls 4.00.
P.S. Ieeja klubā no 18 gadu vecuma.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Unbelievably user friendly site. Immense information readily available on couple of gos to. Also visit my homepage :: %anchor_text (https://www.dondabal.net)

Kristofer

Hello. We offer at the outset hgh therapy. <a href=https://healthgains.com/sexual-health/>buy hgh</a>

joise

view website <a href=https://coinclarity.com/coin/mgo/>MGO crypto price</a>

MiguelcoegeВойтирегистрация