Studentu klubā "Inokentijs Mārpls" un "Tumors"

Anita Alksne, 17.10.2008., 09:03

Šodien Studentu klubā viesosies "Inokentijs Mārpls" un grupa "Tumors".

Grupa "Inokentijs Mārpls" dibināta 1985. gadā, sākotnējais nosaukums "Aklā Zarna", kas 1987. gadā pārtop par „Inokentijs Mārpls”. Grupas līderis Dambis ilgus gadus pazīstams kā viens no Latvijas neatkarīgās mūzikas līderiem - daudzu nozīmīgu DIY mūzikas sarīkojumu organizators un ierakstu izdevējs. Grupa ir viena no leģendārākajām Latvijas underground grupām, kas tiek uzskatīta par PSRS hardcore aizsācējiem. Spēlējusi arī ārpus Latvijas: LietuvāRaimonds Lagimovs, Igaunijā, Holandē, Ungārijā, Krievijā.

Grupas svaigākais veikums ieraksta formātā ir 2007. gada 27. aprīlī prezentētais trešais oficiālais albums „Ķeras pie sirds”, kas veidots pēc izlases principa. Albumā ir iekļautas piecpadsmit dziesmas, kas tapušas laika posmā no 2000. līdz 2006. gadam, starp tām ir arī Latvijas radiostaciju un koncertu hiti „Eu, priekšniek!”, „Motociklists”, kā arī 1993. gadā sarakstītā „Māt, es gribu būt nevainīgs”. Dambis albuma kopējo tematiku raksturo kā rokenrola, meiteņu, konfekšu un politikas savstarpējo sintēzi.

Šobrīd grupā darbojas Dambis (balss, ģitāra), Didzis Erra (perkusijas), Skrips jeb Ivo Stankevics (basģitāra) un Ēriks Lizbovskis (bungas).

"Tumors" sevi ātri un spilgti pieteica pirms apmēram diviem gadiem. Pirms gada grupa izdeva debijas albumu „Ideoti” un pa vidu šim visam paspēja arī uzvarēt vairākos Latvijas jauno grupu konkursos. Nešaubīgi šīs pseidopankroka apvienības liriku citē jau šobrīd un turpinās arī nākotnē. Viņi savu sakāmo māk pateikt īsi, kodolīgi un trāpīgi.

Ieeja klubā no plkst. 22:00
Ieejas maksas: studentiem 3,00 Ls; ne-studentiem 4,00 Ls


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Truly beneficial look ahead to coming back again. My weblog: %anchor_text (https://www.bingnewsquiz.com/bing-quiz-patrimonio-champagne)

Jack

Добрый день. Мой ник Наташа. Познакомлюсь с мужчиной для встречи. Приеду к тебе на район или встримся у меня. Живу совсем близко. <a href=https://myizbushka.cf/tqzxd/index.html>Подробнее на блоге</a>

Arleneeaser

If you would like to grow your familiarity only keep visiting this website and be updated with the newest news posted here. Also visit my page :: Alpha Thunder Testo Booster (https://quranlearningacademy.net/2020/01/18/tips-on-penis-growth-and-does-your-penis-grow-and-making-my-penis-larger-3/)

VanceВойтирегистрация