Studentu klubs atklās sezonu 1. septembrī

Anita Alksne, 26.08.2009., 15:52

Ar grupu Astro’n’out, Dandelion Wine un Maia’s Marvellous uzstāšanos 1. septembrī durvis no jauna vērs vasaras atpūtā sabijušais Mūzikas akadēmijas Studentu klubs, Rīgā, Raiņa bulvārī 23.

Maia's marvellousMeiteņu vokāli, ģitāras, bungas un milzumdaudz pūšaminstrumentu – tāds solās būt šīs sezonas pirmais vakars.

Atklāšanas pasākumā ieeja no plkst. 21:00, bet jau no plkst. 22:30 kluba skatuve būs jaunā soul, r’n’b projekta Maia’s Marvellous rīcībā. Maia’s Marvellous sastāvā ir 9 profesionāli mūziķi, daļa no kuriem uzmanīgiem vērotājiem šķitīs jau kaut kur redzēti. 2008. gadā grupa ar panākumiem sevi pieteica raidījumā "Priekšnams" ar dziesmu "The Way", pelnīti nokļūstot lielajā radio SWH rotācijā, bet grupas spilgtais vokāls, iespējams, daudziem varētu raisīt asociācijas ar nu jau leģendārās grupas "Catatonia" solistes Kerisas Metjūzas balsi.

Dandelion wineAp pusdivpadsmitiem uz kluba skatuves kāps funk/jazz projekts Dandelion Wine. Grupas "dzīvā" uzstāšanās ir tik ugunīga un profesionāla, ka gluži neviļus iekustina pat kūtrus klausītājus. Šajā rudens sezonā grupa piedāvās jaunu programmu – jaunas dziesmas kopā ar jau labi pazīstamām kompozīcijām absolūtā nonstopā.

Astro'n'outGrupa Astro’n’out noslēgs svētku koncertu. Astro’n’out stāsta, ka šis būs sezonas atklāšanas koncerts arī pašiem, jo, līdzīgi kā Studentu klubs, arī grupa vasarā bija devusies nelielā radošā atvaļinājumā. No septembra grupa dodas studijā pabeigt darbu pie jaunā albuma, kas, cerams, nonāks pie klausītājiem gada nogalē. Astro’n’out sola klausītājus palutināt arī ar pavisam jaunām dziesmām.
 

Jaunajā sezonā, līdzīgi kā iepriekš, kluba skatuvi apdzīvos gan jau pieredzējušas un klausītāju iemīļotas grupas, gan arī jauni vārdi un projekti. No 9. septembra katru otro trešdienu uz pozitīvas nots noskaņotos improvizācijas teātra cienītājus pulcēs "Pēdējā Pirmizrāde", bet oktobrī trešdienu vakaros atsāksies arī intīmā gaisotnē ieturētie akustiskie koncerti. Šajā sezonā klubs iecerējis aicināt pabaudīt mūziķu uzstāšanos ne tikai savās telpās, bet arī vietās, ko mūzikas aura vēl nav bieži skārusi.

________________________________________
01.09.09. ieeja no 21:00

Skatuve:

22:30 Maia’s Marvellous
23:30 Dandelion Wine
00:30 Astro’n’out
+ Dj Chill

Ieejas maksa Ls 2,00
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Костян _ https://drive.google.com/file/d/1DnnGqXA_aL-5rxdRN3dbC2mCjtCCz3PY/preview

Ротекс Екатеринбург

erectile pills in canada can erectile dysfunction be cured icd 10 erectile dysfunction

buy erectile

Дома, дачные домики, что с 1.10.2013г. Продукцию нашей компании можно приобрести в кредит на.. Объявления кредиторов, кто дает деньги в долг, деньги в долг под расписку, деньги в долг от частного лица, без предоплаты, где можно кредитная доска объявлений. Экспресскредиты. Частные займы.. HNU9ujujh

BorisbahВойтирегистрация