Sveicieni no grupas "Almost"

Grupa "Almost", 09.02.2010., 00:17

Tā nu ir sanācis, ka pēc nelielas smadzeņu piepūles un svīšanas esam uzmeistarojuši un studijā ierakstījuši nevis vienu, bet gan veselas 2 jaunas dziesmas, ko varat noklausīties.

Sīkāk par šīm dziesmām: gan valstī kopā gan katram no mu ms ir savas problēmas (vienam lielākas, otram - mazākas), kas nogurdina un pasliktina ikdienas dzīvi. Visi vēlētos savas problēmas atrisināt un sākt dzīvot pa īstam, taču, lai saņemtu atbildes, ir jāuzdod pareizais jautājums! Te nu mēs nonākam pie pirmās dziesmas – "Jautājums".

Otra dziesma saucās "Kaut Kas savādāks" jeb "Pārdomas". Šeit stāsts jau nedaudz gaišākos toņos, jo galvenā doma ir brīvdienas un laba laika pavadīšana ar draugiem. Protams, arī šajā visā jautrībā ir apslēptas mazas šaubas un meklējumi pašam sevī, bet labāk noklausieties paši, un seciniet paši savas dziesmu nozīmes!

Almost - Jautājums
Almost - Kaut kas Savādāks(Pārdomas)


3 коментария Комментирование доступно всем.
Almost, 09.02.2010. 11:07:02 (ip:95.68.72.101)
Рейтинг комментария: 1

Par grupu - http://www.draugiem.lv/almost , http://www.myspace.com/bandalmost

Šausmas, 09.02.2010. 18:10:57 (ip:87.110.8.140)
Рейтинг комментария: 0

Čaļi, jāsaprot, ka ir pilnīgi vienalga cik dziesmas ierakstīsies jaunas, ja neesat vēl nemaz gatavi ierakstiem nopietniem, jo skan šausmīgi un bezgaumīgi, skils gičistiem pat ierakstā ir šausmīgs un vokālu var vispār mainīt + kas tā par studiju, kurā rakstaties ? Izklausās pēc nekā, itkā pagraba ieraksts...
1. Saspēlējaies un samācaties spēlēt, dziedāt vienreiz.
2. Attīstaties arī lirikas ziņā.

deadlv5, 10.02.2010. 14:07:15
Рейтинг комментария: -1.343

To Šausmas:
ja klausās caur "nokia" austiņām vai "ultra stilīgu mobilo" tad tā varētu būt.

Man skaņa ir okey, bet jāsaprot un jāpriecājās, ka vsp kaut kāds kaut ko dara un neuztraucies attīstība puišiem, jau ir kaut vai salīdzinot pirmo ierakstu ar otro.

Check your ears ;)


Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Passion the website-- extremely individual pleasant and lots to see! Here is my webpage: 온라인 바카라 (https://www.gospelhitz.com/)

Antonia

Monday, 3 September 2018 is already fixed as an inset day and the other four days are to be identified by schools. Stop by my website; smellmykitchen (https://pbase.com/topics/l7efmrv574/whatfreu116)

Catherine

This is really attention-grabbing, You are aan excessively professional blogger. I've joined your rsss feed and look ahead to looking for extra of yoour excellent post. Additionally, I have shared your web site in my socizl networks take a loan secuted by real estate investing

JonВойтирегистрация