Rīgā koncertēs "Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchest"

SKYR, 04.09.2008., 19:16

8.oktobrī "Grīvas mēbelēs" vienīgo koncertu Baltijas valstīs sniegs mītiem, pretrunām un puspatiesībām apvītā grupa.

"Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra"Grupas dalībnieki paši atzīstas lietojam dāžādas nosaukuma versijas, lai izaicinātu un reizē pārbaudītu par mūziku rakstošo žurnālistu modrību. Plašāku klausītāju loku noteikti nemulsinās vienkāršais "Silver Mt. Zion". 1999.gadā orķestri aizsāka Efrims Menuks (Efrim Menuck), talkā aicinot savus kolēģus Tjerī Amaru (Thierry Amar) un Sofiju Trudo (Sophie Trudeau) tobrīd vēl aktīvajā kolektīvā "Godspeed You! Black Emperor". Kopš pirmā koncerta minētā gada pavasarī un debijas albuma "He Has Left Us Alone But Shafts Of Light Sometimes Grace The Corner Of Our Rooms…" izdošanas 2000.gada pavasarī, trijotnei pievienojušies un no tās aizgājuši vairāki citi mūziķi. Rīgā "Silver Mt. Zion" ieradīsies piecu cilvēku sastāvā.

"Ikvienam uz šīs skatuves derdzas termins post-rock, un tam nav ne mazākā sakara ar to, ko darām," uz jautājumu no zāles atbildēja Efrims kāda nesena koncerta laikā. Sauklis "This is our punk rock" veido daļu viena no grupas ierakstiem nosaukuma. Bieži dēvēti par anarhistiem, kreisi noskaņotiem, kā arī pārprasti izvēlētā nosaukuma dēļ, taču allaž izvairījušies no šādiem un līdzīgi pārsteidzīgiem secinājumiem. Kā apgalvo Efrims, viņi rada "lepnu un stūrgalvīgu" mūziku, jo neuzskata, ka ir vajadzīgs menedžeris, vadošs ierakstu izdevējs, milzīgs autobuss. Nav nepieciešams uztāties tikai festivālos, nevajag lappaspušu izmēra reklāmas, pitchforkmedia.com, internetu vai iTunes. Un žēl, ka tik maz grupu domā līdzīgi, jo, pretējā gadījumā, ikviens būtu ieguvējs."Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra"

Gan dziesmu tekstos, gan intervijās grupas dalībnieki iestājas pret hierarhiju jebkura līmeņa attiecībās. Pat ansambļa ietvaros Efrims ir vienmēr vairījies "līdera" statusa, slēpjoties aiz citu dalībnieku stāviem un koncertos paģērot vienmērīgu apgaismojumu, kurš neizceltu kādu no grupas.

Dienās, kad pārkarsušās, lejupslīdošās un kādās tik ne ekonomikās koncerti ir kļuvuši par projektiem, mūziķi un koncertu rīkotāji – par partneriem, bet klausītāji – par klientiem, "Silver Mt. Zion" turpina izdot ierakstus taustāmā formā un koncertēt vietās, kur vēlas paši un viņus gaida. Vietās, kur politiskā un ekonomiskā pārliecība atkāpjas savstarpējas cieņas un iecietības priekšā. Kur cilvēki nedzīvo mākoņu pilīs un citus neuzlūko caur tonētiem limuzīnu logiem.

4 коментария Комментирование доступно всем.
mika (siipola@inbox.lv), 05.09.2008. 11:16:43 (ip:194.19.225.142)
Рейтинг комментария: 0

Labs :)

miu, 05.09.2008. 16:21:59 (ip:79.132.68.173)
Рейтинг комментария: 0

tas būtu lieeeeeliski :))

takk, 06.09.2008. 00:40:27 (ip:83.99.153.198)
Рейтинг комментария: 0

nu tas pavisam ir pasaka kada.

sds, 06.09.2008. 12:39:29 (ip:81.198.242.14)
Рейтинг комментария: 0

Info par biļetēm?

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Привет всем, могу подсказать отличную группу для поиска спонсоров и содержанок в Краснодаре: https://vk.com/sponsorkrd

TerryFAino

car insurance companies best cheapest car insurance companies (https://agforinsurance.com) health insurance cheap insurance auto (https://agforinsurance.com) 24hr car insurance

Chau

Maintain the amazing work !! Lovin' it! My web-site hell tattoo (https://www.youtube.com/channel/UC5u430J0Dugg69VqQk0vIiw)

FranceВойтирегистрация