Šodien Holandi pamet kravas autotransports, kas uz Rīgu ved tehnisko aprīkojumu

Aija Garoza, 28.11.2007., 10:23

Silent Disco. Winter Edition tehniskais aprīkojums un 1300 divkanālu bezvadu austiņas izbrauc uz Latviju.

Pasākuma organizatori ziņo, ka šodien Holandi pamet kravas autotransports, kas uz Rīgu ved tehnisko aprīkojumu un speciāli gatavotās 1300 divkanālu bezvadu austiņas Silent Disco. Winter Edition pasākumam, kas notiks 30. novembrī Rīgas Kongresu namā.

Jau informējām, ka Rīgā atgriežas vienas nakts kluba pasākums - Silent Disco. Winter Edition! Dejas pilnīgā klusumā, klausoties Dj tikai ar divkanālu bezvadu austiņu palīdzību, pilnībā pārvērtīs Rīgas Kongresu namu par naktsklubu tikai uz vienu nakti. Katram apmeklētājam tiks izsniegts viens pāris austiņu un katrs pats varēs izvēlēties, kuru dīdžeju klausīties. Turklāt speciālās bezvadu ausis ir gatavotas tā, lai katrs individuāli varētu regulēt arī mūzikas skaļumu.

Pasākumā vienlaikus varēs atrasties ne vairāk kā 1300 apmeklētāju. Tāpēc organizatori iesaka biļetes pirkt laicīgi, jo biļešu skaits ir ierobežots. Līdz pat pasākumam vēl vari tās iegādāties „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv un www.bezrindas.lv .

Silent Disco. Winter Edition programmu Rīgas Kongresu namā vadīs Silent Disco idejas autors Michael Minten (dj Od) un Ernst Walgenbach (dj Steven Guts) no Nīderlandes, kā arī speciālie viesi - populāri dīdžeji no apvienības Jaffa Rīga.

Pirmo reizi Latvijā šāds pasākums notika 2006. gada 19. augustā, kad Rīgas svētku ietvaros, stāvvietā pie Latvijas Nacionālās operas, Silent Disco pulcēja teju 2000 pasākuma apmeklētāju un tajā piedalījās Dj No (Nīderlande), Kaspars Bindemanis un Mixmasters Ag & Raitis.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
<a href=https://pogazam.ru/wheels/tyres_price/>шины 17</a> - шины yokohama, экспресс шина екатеринбург.

Justintek

VETRA Картавцева https://drive.google.com/file/d/1hAcyFdsFWmkUlpOcySxYEPyPevSfstAT/preview

арг **72

назар 2607 https://drive.google.com/file/d/1NDLgmAlvxY3LfWCAuhqCRkvb3zWoFGhy/preview

Димова СветланаВойтирегистрация