Karnevāls "Valpurģu nakts" klubā "Melnā Piektdiena"

Raisa Smirnova, 17.04.2015., 13:30

30. aprīlī klubā "Melnā Piektdiena" (Brīvības gatve 193c) norisināsies ikgadējais tumšās kultūras karnevāls "Valpurģu Nakts". Karnevāla tēma:raganas, mošķi, burvji, velni, satīri, elfi un citi mistiski radījumi.

"Valpurģu nakts" karnevālsVakara programmā piedalās sieviešu metāla grupa "Dead Rats", Liepājnieki "Silver Rain" (Alternative Rock / Hard Rock) un neparasta Latvijas folk/metal grupa "Yomi". Īpašo atmosfēru garantēs grupa "Overcast Rain", kurai ir jauns bet pieredzējis sastāvs, kur dalībniekiem ir ap 10 gadu pieredze mūzikas lauciņā dažādos sastāvos.

Būs arī pārsteigums industriālā metāla cienītājiem. Vakaru papildinās "Inkognito Inc." ar uguns šovu un DJ Sinisters.

Notiks arī tradicionāls labāko tērpu konkurss un apbalvošana.

Koncerta sākums 21.00, klubs atvērts no 20.00.

Ieejas maksa: 8 EUR. Tiem ,kas ir atzīmējušies soc. tīklos un ir karnevāla tērps: 5 EUR. Karnevāla tērpā, bet nav atzīmējušies soc. tīklos, ieejas maksa 6 EUR. Apmeklētājiem tērpos viens īpašais dzēriens bārā!

Tie kas nāks atzīmējas šeit: www.facebook.com/events/414671452040917/ un www.draugiem.lv/ev/18649904/valpurgu-nakts-karnevals-2015.30.04.-kluba-melna-piektdiena-brivibas-gatve-193c.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Thanks, this website is very valuable. Feel free to surf to my web-site: home based business (https://www.youtube.com/watch?v=AzQTs25PohEfeature=share)

Danial

<a href=https://imdb1.ru/> Ёлки Последние 2020 смотреть онлайн полностью. </a>

hymzfrk

You've got one of the best sites. My page Cialis reviews (https://thesus.work/index.php?title=Choosing_Pharmacy_Schools_Online)

RudyВойтирегистрация