Visi tiekās "Radio SWH Future" koncertā t/c "Domina"

Iveta Cīrule, 31.08.2009., 15:44

5. septembrī no plkst.17:00 līdz 22:00 visi tiekās "Radio SWH Future" koncertā t/c "Domina"!

Labu atmosfēru nodrošinās radio Swh dīdžeji Toms Grēviņš un Artis Volfs, savukārt par muzikālo baudījumu parūpēsies "Instrumenti", "Satellites Lv", "The Mundane", Andis Grīva, "Martin Confused" un "Maia’s Marvellous".

Koncertu rīko "Positivus Music" sadarbībā ar "Radio Swh Future" un t/c "Domina". Biļetes iepriekšpārdošanā nav pieejamas ļoti vienkārša iemesla dēļ – koncerts ir bez maksas. Tāpēc atliek vien atnākt un izbaudīt nesteidzoties.

Instrumenti

"Instrumenti" Latvijā plašāku atpazīstamību guva 2009. gada sākumā, izraisot ažiotāžu par grupas dalībnieku izcelsmi un muzikālo sniegumu. Ar savu debijas singlu "Life Jacket Under Your Seat" mūziķu apvienība šogad guva negaidītus panākumus ne tikai Latvijā, bet arī Skandināvijā. Šajā vasarā "Instrumenti" nāca klajā ar grupas pirmo dziesmu latviešu valodā "Apēst Tevi".

Satellites Lv

pēc ilgākas pauzes latviešu grupa "Satellites Lv" šā gada maijā laidusi klajā veselus divus studijas albumus - "Bezvadu" un "Vadu". Mūzikas kritiķi jau paspējuši jaunos albumus nodēvēt par vieniem no labākajiem šī gada ierakstiem pašmāju mūzikā.

The Mundane

grupas "The Mundane" aizsākumi meklējami vairāk nekā 10 gadus tālā pagātnē. Pa šo laiku grupa nospēlējusi daudzus koncertus, izdevusi vienu albumu un izlaidusi vairākus veiksmīgus singlus, kas iekarojuši popularitāti daudzos Latvijas mūzikas topos. The Mundane kā viesmākslinieki iesildījuši publiku pirms tādas pasaules līmeņa grupas kā Placebo, kā arī atbalstījuši Latvijas spožākās zvaigznes.

Andis Grīva

plašāk pieejamā informācijas par Andi Grīvu vēsta, ka viņš ir no tiem cilvēkiem, kas neskries pa priekšu, lai tev būtu jāiet aiz viņa, un nesekos, ja pa priekšu iesi tu. Viņa draugi ir tie, kas iet viņam līdzās. Par un kopā ar tiem tad arī ir šis stāsts. Šī gada sākuma Andis tika nāca klajā ar savu debijas singlu "Vadiņi"

Kārlis Kazāks
Dziesminieks, kas cēlies no 90to gadu izpriecām, spēlē savas dziesmas ar  saviem draugiem. Vairs ne par izpriecām. Gada laikā klajā laidis jau divus  albumus.

Tā Tā Tā
Mūzikas projektu Tā Tā Tā dibinājuši Artis Dvarionas, kurš agrāk bija  pazīstams kā grupas R.A.P. vokālists, un Reinis Briģis, kādreizējais Double  Faced Eels ģitārists. 24.jūlijā grupa klajā laida savu debijas radio singlu  "Tu esi dinamīts".

Maia’S Marvellous

"Maia’s marvellous" ir projekts 9 profesionālu mūziķu sastāvā. Grupa pārstāv soul, r’n’b, pop žanru un repertuārā akcentējas uz orģinālkompozīcijām. Pirmais singls guvis labas atsauksmes no klausītājiem un iekļuvis radio Swh Top 20. Grupas plāni ir tālejoši, bet pašlaik tā strādā, lai pieteiktu sevi Latvijas mūzikas tirgū.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Костян _ https://drive.google.com/file/d/1DnnGqXA_aL-5rxdRN3dbC2mCjtCCz3PY/preview

Ротекс Екатеринбург

erectile pills in canada can erectile dysfunction be cured icd 10 erectile dysfunction

buy erectile

Дома, дачные домики, что с 1.10.2013г. Продукцию нашей компании можно приобрести в кредит на.. Объявления кредиторов, кто дает деньги в долг, деньги в долг под расписку, деньги в долг от частного лица, без предоплаты, где можно кредитная доска объявлений. Экспресскредиты. Частные займы.. HNU9ujujh

BorisbahВойтирегистрация