Zemes stundu Rīgā sagaida ar akustisku koncertu

Edīte Husare, 26.03.2011., 10:59

26.martā 19:00 klubā "Nabaklab" Rīgā notiks starptautiskās akcijas "Zemes stunda" sagaidīšanas pasākums.

Pasākuma ietvaros akustiski uzstāsies un muzikālo noskaņu radīs netradicionālās akustiskās ģitāras spēles virtuozs Rihards Lībietis, kas plašākai sabiedrībai pazīstams ar skatuves vārdu "Tēja vienam", filozofs, dzejnieks un dziesminieks Imants Daksis un pēdējā laikā atzinību guvušais alternatīvā/ indie roka duets "Momend".

Paralēli koncertam, sagaidot Zemes stundu, pasākuma apmeklētājiem sadarbībā ar Homely.lv speciālistiem būs iespēja izliet savu Zemes stundas sveci un uzrakstīt apņemšanos planētas labā, lai pēc tam 20:30 kopā ar citiem rīdziniekiem pie Brīvības pieminekļa no svecēm izveidotu Zemes stundas simbolisko "60+" zīmi un pēc tam dotos vērot Zemes stundas laikā Rīgā aptumšotos objektus.

Pasākumā par dabas dzērieniem gādās Madara drinks. Ieeja pasākumā, sveču liešana un dabas dzērieni ir bezmaksas.

Uz kopīgo Zemes stundas pasākumu aicina SIA "Zaļā josta", "Pasaules Dabas Fonds" un "Latvijas Universitātes Studentu padome". Paldies pasākuma draugiem: "Latvijas Universitātei", klubam "Nabaklab", ekoloģisko un mājīgo lietu vietnei "Homely.lv", portālam draugiem.lv un dabas dzērienu līnijai "Madara drinks".

Muzikālas aktivitātes Zemes stundā notiks arī citās Latvijas pilsētās: Ogres novadā tiks organizēts pasākums pie Ogres kultūras centra - spēles, akustiski muzikāli priekšnesumi, dažādi priekšlasījumi sveču un lāpu gaismā, novada domes priekšsēdētāja uzruna un citas aktivitātes. Liepājā muzicēs folkloras kopa "Vēlavas" un "Saknes", svecīšu stundu ar dziesmām pieskandinās "Austras bērni" un citi muzikanti. Cēsīs, pilsētas centrā, tiks cepta īpašā maize, skanēs dzīvā mūzika, pirmo reizi gaisma tiks izslēgta arī Vienības piemineklim.

Zemes stunda ir starptautiska akcija, kurā 26. martā uz vienu stundu no 20:30 – 21:30 vakarā visā pasaulē cilvēki izslēdz gaismu, lai simboliski paustu savu apņemšanos planētas labā. Šogad Zemes stunda notiks vairāk kā 130 pasaules valstīs.

Vairāk par Zemes stundu.
Grupas "Instrumenti" vēstījums Zemes stundai 2011.
Savu apņemšanos vari paust: http://www.beyondthehour.org/
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Passion the website-- extremely individual pleasant and lots to see! Here is my webpage: 온라인 바카라 (https://www.gospelhitz.com/)

Antonia

Monday, 3 September 2018 is already fixed as an inset day and the other four days are to be identified by schools. Stop by my website; smellmykitchen (https://pbase.com/topics/l7efmrv574/whatfreu116)

Catherine

This is really attention-grabbing, You are aan excessively professional blogger. I've joined your rsss feed and look ahead to looking for extra of yoour excellent post. Additionally, I have shared your web site in my socizl networks take a loan secuted by real estate investing

JonВойтирегистрация